Sociální sítě

Adéla Králová

Coach

Lidské tělo mě fascinovalo už odmalička. Z původní touhy stát se fyzioterapeutkou či farmaceutkou však sešlo, protože jsem jednoduše necítila, že je to “ta” moje cesta. Na střední škole jsem byla rok ve Francii, po maturitě jsem vystudovala Mezinárodní Studia v Nizozemí a strávila několik měsíců v Londýně. Nakonec jsem se ale rozhodla vrátit ke kořenům své vášně. Směr mého působení vyhrál celoživotní favorit – jídlo, potažmo tedy výživa.

Rozhodla jsem se jít za svým snem a začala studovat Wellness specialistu na Palestře VŠTVS. Tento obor mi umožnil rozvíjet můj zájem studovat člověka komplexně, tedy nejen z hlediska výživy, ale také sportu, psychologie a regenerace. Protože když s něčím začnu, chci do toho dát své maximum, přidala jsem si pár měsíců poté ještě dálkové magisterské studium oboru Nutritional and Health Sciences na Mary Hall University a výčet dalších výživových certifikací (mj. specializovaných například na výživu těhotných a dětí, suplementaci, mikrobiom či efektivní hubnutí). I přes veškeré vzdělání v oboru je však nejdůležitější aspekt moje „proč“.  A jelikož moje “proč” – entusiasmus k výživě, k člověku, stejně jako vůle pomáhat a vzdělávat se, jsou jedny z těch nejsilnějších věcí, které jsem kdy v životě cítila, vím, že prací výživového kouče naplňuji své poslání.

Věřím, že cesta je cíl. Není tajemstvím, že můj první oficiální kontakt s Markétou byl právě v roli klientky. Vzhledem k tomu, že Markéta je královna výživového poradenství v Česku, věděla jsem, že právě ona mi může pomoci přenést můj entusiasmus z teorie do praxe, a taky se tak stalo. Potom, co ve mně Markéta nejspíš spatřila potenciál, vytrvalost, odhodlanost či snahu, jsme začaly uvažovat o profesní spolupráci, abychom ji zanedlouho uskutečnily. Dlouhou dobu jsem tak nejprve působila v pozici asistentky výživového koučingu a po několikaměsíčním procesu zaučování jsem se dostala na pozici koučky. 

Je mi neuvěřitelnou ctí být hrdým koučem MG týmu. Mé hodnoty jsou založené nejen na kvalitním stravování a vyváženém jídelníčku, ale také na porozumění a naslouchání, na individuálním a lidském přístupu a především na zdravém vztahu k jídlu a tělu. A proč to všechno? Protože já sama jsem byla v roli klienta a považuji všechny tyto aspekty za něco, co by mělo být absolutní samozřejmostí. Bude mi potěšením být Vaším průvodcem na cestě ke splnění Vašich snů a cílů. Kontaktujte mě ještě dnes.

  • Markéty tým jsme se rozhodla oslovit po dlouholetém zkoušení různých diet a extrémního trénování. Vzala si mě na starost Adéla Králová a já jsem hned po první konzultaci nepochybovala, že jsem udělala dobře. Obrovská profesionalita, zájem, empatie. Nic tomu nechybělo. Již po prvním týdnu po obdržení jídelníčku jsem věděla, že to je ono, to dlouhodobě udržitelné a cesta ze začarovaného kruhu. Z přístupu Adélky jsem nadšená.

    Kateřina Jiříková
    Klientka Adély Králové