Sociální sítě

Kamila Černá

Coach

Moje fascinace výživou a lidským tělem začala přibližně před deseti lety, kdy jsem se poprvé rozhodla zabývat podobou zdravého jídelníčku a potažmo i tím, jak by měl vlastně vypadat zdravý životní styl. Ani mě neminulo několik přešlapů a propadů. Hledání té správné cesty vedoucí k udržitelnému pocitu psychické i fyzické pohody nebylo vždycky růžové. Dnes však vím, že mě všechny tyto zkušenosti dovedly k tomu, abych byla v pozici certifikovaného výživového poradce s akreditací MŠMT připravená na této cestě pomoci i Vám. Jsem přesvědčená, že každý můžeme prostřednictvím zdravého životního stylu dosáhnout skutečné spokojenosti, sebevědomí a především pak svého plného potenciálu.

Vystudovala jsem Andragogiku a management vzdělávání na Univerzitě Karlově a své vzdělání v oblasti poradenství, koučingu a psychologie kombinuji se znalostmi výživy, sportu a fitness. Moje láska k tomuto oboru se prohlubuje s každým absolvovaným kurzem, každou novou zkušeností a s každým klientem. Kromě absolvovaných kurzů a certifikací v oblasti ženského zdraví, výživy a rozvoje jsem svou rekvalifikaci koučky utvrdila akreditací Mezinárodní federace koučů (ICF), z čehož těžím při propojování všech aspektů a především v rámci převádění teorie do praxe. Působím také jako instruktor HEAT programu. Širokou veřejnost se snažím informovat formou podcastu, blogu a receptů v rámci projektu Healthy by Cerna, protože bezmezně věřím, že vyvážená a racionálně nastavená strava je tou nejlepší prevencí a nástrojem pro každý cíl. Při spolupráci s klienty hledám souvislosti a zohledňuji širší aspekty vstupující do celého procesu. Ve výživě je pro mě důležitá přirozenost a pestrost, respekt k individualitě a flexibilita bez zbytečných restrikcí. 

Markéta a celý koncept MG Coaching® je pro mě ztělesněním hodnot, za kterými hrdě stojím. Být jeho součástí mi umožňuje sladit svůj profesní a osobní život v to, co mi na konci dne dává ten největší smysl. Jako důležitou složku celé filozofie vidím nejenom důraz na vysokou úroveň poskytovaných služeb, ale také zapálení, laskavost a empatii, bez kterých si kvalitní výživové poradenství nedokážu představit. Někdy zkrátka vnitřně tušíte, že tohle je to „ono“ a jsem nesmírně vděčná, že tomu můžu jít naproti a rozšiřovat tak svou působností know-how, které doslova mění životy.

Bude mi ctí stát se Vaším průvodcem a dovést Vás k výsledkům, které budou dlouhodobé a udržitelné. Ten první krok je zásadní – začít. Se vším ostatním už si, věřím, společně poradíme. Kontaktujte mě ještě dnes.

 

 • S Kamčou neřešíme pouze jídlo, jako se dočkáte u většiny „odborníků“, ale spolupráce trefnými otázkami a úkoly míří o hodně dál, jelikož to není pouze o jídle, ale o celkovém psychickém nastavení, práci s myšlenkami a utváření nového, lepšího, života. Jsem vděčná, že mám tu možnost s Kamilou spolupracovat. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí mého života.

  Adéla Volková
  Klientka Kamily Černé
 • S Kamčou jsem začala pracovat na jídelníčku a pohybu tak, aby se nejednalo pouze o dočasný návyk, ale o změnu životního stylu. Vždy s empatií respektovala moje potřeby, pomohla mi překonat strach a provedla mě změnou jako rovnocenný partner, o kterého se můžete opřít a kterému můžete věřit. Proces mi vždy detailně vysvětlila a vyslechla mé potřeby a preference. Kamča se zajímá, motivuje a stará o celý proces s takovým zápalem, který mohou mít pouze lidi, kteří to dělají srdcem. Děkuji za cennou zkušenost a vřele doporučuji.

  Marie Smržová
  Klientka Kamily Černé
 • Každá z nás ví, jak těžce se shazuje po dětech a po určitém věku. Díky Kamilce jsem opět rozkvetla a začala se mít rada. Její výživové poradenství a jídelníček na míru mi otevřely nové obzory. Kamilka je úžasný člověk. Vše co dělá, dělá naplno a důsledně. Děkuji za neskutečný přínos do života!

  Irina Vagenknecht
  Klientka Kamily Černé
 • Spolupráce s Kamčou byla komplexní, pozitivní a přinesla mi spoustu informací o tom, jak vybírat jídlo a kombinovat, aby tělu nic nechybělo. Vždy mi byla ochotná rychle poradit, ať už přes zprávy nebo videohovor a upravovala mi plán dle mých aktuálních potřeb. Díky jejímu vedení se již konečně orientuji ve výživě a cítím se mnohem lépe.

  Anita Martincová
  Klientka Kamily Černé
 • Kamču můžu doporučit každému, kdo se snaží se svým tělem něco udělat. Nastavily jsme jídelníček a již po pár týdnech byly vidět výsledky, centimetry šly dolu. Kamča je velmi sympatický člověk se srdcem na pravém místě. Dokáže Vás motivovat a je vidět, že ji její práce baví!

  Kristýna Tvrzová
  Klientka Kamily Černé