Sociální sítě

Adéla Prokůpková

Coach

Celý svůj život jsem podvědomě tušila, že mé zaměstnání bude jednou mou vášní. Když se dnes koukám do minulosti, s odstupem času vím, že každý krok mé cesty měl svůj smysl a že je nyní vše přesně tak, jak má být. Už odmalička byl mou vášní sport. Získala jsem několikanásobný titul mistryně ČR v cheerleadingu a vzápětí jsem se při svém ročním pobytu ve Spojených státech utvrdila v tom, že nejenom sport, ale především lidské tělo, výživa a práce s lidmi definují směr, kterým se chci ubírat.

Jako benefit ke svému vzdělání považuji své sportovní nadšení v oblasti fitness. Několik let silově cvičím, účastnila jsem se i závodů v trojboji, ze kterých si odnáším úspěchy, zkušenosti, umění závodní přípravy a opět to „ono“, co předávám skrze svou práci. Dlouho jsem na základě akreditace MŠMT působila jako fitness trenérka a online strength koučka. Ve své praxi jsem ale zanedlouho dospěla k názoru, že nelze sedět na dvou židlích najednou, ale rozhodnutí pro vyvolený směr na sebe nenechalo dlouho čekat. Vyhrál to ten, který mi změnil život. Výživa. Pro svou působnost na poli výživového koučingu jsem k ní nad absolvovala také certifikovaný program NeuroLeadership, díky kterému jsem dosáhla statusu profesionálního kouče s certifikátem NLC a osvojila si vědecky podložené techniky koučovacího přístupu podle standardů Mezinárodní federace koučů (ICF).

I já jsem jednou byla na vašem místě, a to na místě klienta. Také jsem se učila a také jsem někdy začínala, z čehož dodnes těžím při propojování profesní a lidské stránky všech spoluprací. Být součástí Markéty týmu je pro mě životním úspěchem a živoucí reprezentací hodnot, které zastávám. Nacházím v něm místo, kde mohu růst, plnit své poslání a realizovat potenciál, kterému Markéta již od úplného začátku naší společné cesty věřila tak, jako já dnes věřím v úspěch svých klientů.

Všichni už víme, že to, co jíme, nás zrcadlí. Já však věřím, že nás ještě více zrcadlí náš vztah k jídlu. Proto mi perfektně vyladěný jídelníček nikdy nebude stačit. Chci, abychom k jídlu přistupovali svobodně. Nikdy nebude cílem jídlo ovládat, ale už vůbec ne to, aby jídlo ovládalo Vás. Mým cílem je Vás naučit s jídlem spolupracovat, provést Vás procesem sebepoznání, odkrýt záhady výživy a ukázat, že spokojené tělo začíná spokojenou duší. Kontaktujte mě ještě dnes.

 

 • Adél je zkušenou koučkou s komplexním, individuálním a pozitivním přístupem. Je nejlepším přítelem na cestě za psychickou pohodou, vyrovnaností, nalezením nejlepší verze sebe sama, uvědoměním si priorit a dosažením vlastních cílů. Především je ale člověk, který neopomíjí hodnotu klienta a jeho osobního života a nestaví ho do pozadí vůči primárním cílům. Jednoduše řečeno: Adélku ve svém životě prostě chcete!

  Barbora Kazdová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Adél jsem oslovila po několikaletém bloudění v otázkách, co vlastně znamená zdravý životní styl a jak ho uplatnit v praxi. Už během prvních dnů jsem věděla, že to budu postupně objevovat, a to bez stresu z nějakých přísných diet a tabulek “smíš/nesmíš”. Přístup Adél je velmi profesionální, ale zároveň vnímavý, vřelý, neustále povzbuzující, což by se dalo shrnout do slova opravdový. Měla jsem veliké štěstí, že jsem narazila zrovna na ni.

  Zuzana Majerová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Rozhodnutí oslovit Adélku hodnotím jako jednu z nejlepších investic do svého zdraví. Ačkoli jsem o výživě už nějaké znalosti měla, naučila mě se dívat na problematiku zdraví komplexně, ne jen na čísla v aplikaci nebo na váze. Pochopila jsem “proč”. Pomohla mi zavést do praxe opravdovou flexibilitu. Ze srdci ji doporučuji a děkuji za všechno.

  Nikola Kohoutová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Adélka mě osvobodila z nekonečného kolotoče přejídání a hladovění. Už během prvního měsíce naší spolupráce jsem se zbavila problémů, se kterými jsem bojovala několik let. Poprvé cítím jistotu, že jsem konečně na té správné cestě.

  Barbora Otrubová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Keď som začala spolupracovať s Adélkou, veľa sa toho v mojom živote zmenilo, ale len k lepšiemu. Bolo to najlepšie, čo som kedy mohla spraviť. Adélka je milá, úžasná, chápavá, starostlivá žena, ktorej na klientom naozaj záleží. Ku každému má individuálny prístup, je tu pre mňa vždy, keď ju potrebujem a vďaka nej si zdravý životný štýl a celkovo život užívam čím ďalej tým viac. Je to anjel, ktorý ma zachránil, keď to nikto iný nedokázal.

  Nikola Kiššková
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Komplexní coaching od Adél vnímám jako jednu z nejlepších a nejvíc přínosných investic do zdraví a sebe samotné. Nemůžu si vynachválit zodpovědný a precizní přístup, kterého se mi v rámci spolupráce dostává. Adélka je zkrátka skvělou volbou a za sebe ji mohu jedině doporučit.

  Tereza Veselá
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Spolupráce s Adél bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Každý plán je vážně individuální a udělaný přesně tak, aby vám vyhovoval. Není to žádná dieta, žádné omezení. Její přístup k tomu všemu je úžasný, přičemž to vlastně není jen o jídle. Je to taková skvělá kamarádka, kterou chceme ve svém životě všichni. Jsem vážně ráda, že jsem do spolupráce s ní šla a lituji jen toho, že jsem k tomu nesebrala odvahu dříve.

  Hana Fialová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Osloviť Adel bolo to najlepšie rozhodnutie čo som pre seba mohla urobiť. Jej prístup je veľmi uprimný a priateľský, svojími vedomosťami dokáže pomôcť v rôznych situáciách a rovnako aj psychicky podporiť. Vždy vie, čo robí a ja v nej mám úplnú dôveru. Len ľutujem, že som našu spoluprácu nezačala skôr.

  Simona Glatzová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Slovo spolu/práce vše perfektně vystihuje. Při své cestě máte po boku někoho, kdo Vám pomůže, poradí a bude Vaše opora. Přesně to byla Adél Nejedlá. Naučila mě vnímat svoje tělo, poslouchat svoji (zapomenutou) intuici, správně a komplexně fungovat. Ukázala mi, že každý jsme jiný a potřebujeme najít náš svůj ideál, který já jsem díky ní našla. Děkuji!

  Marie Boková
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Spolupráce s Adél byla nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat, abych se mohla reálně a efektivně dostat do bodu, kde se cítím zdravá a vyrovnaná. Adél nebere člověka pouze jako stroj na konzumaci jídla a cvičení, ale naopak zohledňuje jeho celý život a životní styl jako jedince – a právě tato komplexnost ušitá na míru přináší spolu s pílí, empatií a upřímností to nejsladší ovoce.

  Lucie Štírská
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Spolupráci s Adél jsem navázala v době, kdy jsem svému tělu přestávala věřit, ale paradoxně od něj chtěla nejvíc. Za své rozhodnutí jsem vděčná, protože se Adélka se stala průvodkyní na mé cestě k sobe samé. Pochopila jsem díky ní, jak důležité starat se o sebe nejenom fyzicky, ale i mentálně. Doporučuji ji všem bez výjimky! Lidský přístup, spousta informací a vzájemná důvěra zárukou.

  Iveta Juroková
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Spolupráce s člověkem, jako je Adél, je přesně ta spolupráce, co Vám změní život. Individuální přístup, profesionalita, ale hlavně neuvěřitelná laskavost to je to, co Adél naprosto vystihuje. Pokud se rozhodnete investovat do sebe, Adél je ta nejlepší volba.

  Radka Bláhová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Spolupráci s Adélkou můžu na 100 % doporučit. Má velmi milý a přátelský přístup, všechno krásně vysvětlí, poradí, když si nevíte rady. Zkrátka ví, jak funguje tělo a co je pro něj nejlepší. S jejím výživovým koučingem jsem moc spokojená. Pokud se dlouho „plácáte“ v dietách a dalších nesmyslech jako já kdysi, Adélka je nejlepší volba.

  Martina Halířová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Slibovala jsem si jídelníček na míru, který mi pomůže dostat se na cestu, na které se mi bude dařit postupně redukovat váhu. Dostala jsem ale mnohem víc. Kamarádský, avšak absolutně profesionální přístup, hromadu pochopení, podpory, nových informací, motivace, udržitelného přístupu, důvěry a prostoru otevřít i taková témata, ze kterých mi, i přes mou veselou povahu, slzí oči. Jsem nesmírně vděčná za tuto transformační zkušenost.

  Tereza Kramperová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Vždy, když chceme v našem životě něco změnit k lepšímu, musíme začít u sebe. Adélka mi pomohla vyjasnit mnoho otázek, a to nejen v oblasti výživy. Až během spolupráce jsem si uvědomila, jak je vše provázané, a že se kvalitní výživový kouč se zkrátka nemůže zajímat pouze o to, co jíte. Adélka je opravdu člověk na svém místě, nasměrovala mě tím nejlepším směrem a já už nyní zvládám pokračovat i bez ní.

  Pavla Malošová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Ani tisíce knih by nemohly pojmout to, co jsem našla u Adélky. Aniž bych očekávala tak komplexní pojetí, spolupráce kromě správné výživy otevřela i zcela nová nebo zapomenutá témata. Adélka postupuje od těch krajních oblastí až k samotnému jádru a hýbne s vámi tak, že je to slovy nepopsatelné. To vše v naprosté přirozenosti, svědomitosti, vzdělanosti, funkčnosti, empatii, pokoře a blízkosti. Děkuji, že jsem mohla být klientkou. Ukončením koučingu s fixním plánem a předáním flexibilního jídelníčku to rozhodně nekončí a cesta pokračuje, protože jsme spolu nezasely pouze jeden strom, ale celý les.

  Natálie Egemová
  Klientka Adély Prokůpkové