MG® RESTART MASTERCLASS S MARKÉTOU

Restart Masterclass je soukromý tříměsíční skupinový program pod vedením Markéty Gajdošové, jedné z nejvyhledávanějších nutričních poradkyň československé scény, s omezenou kapacitou účastníků. Slouží k pochopení a znalostního obsažení všech aspektů, které je potřeba pochopit pro aplikaci do vlastního kontextu ve snaze o dosažení cílů prostřednictvím individualizovaného stravovacího a lifestyle režimu.

Součástí Restart Masterclass je následující:

 • tříměsíční vzdělávací a praktický program
 • 24 online schůzek pod vedením Markéty Gajdošové
 • propojení teorie s praxí a vedení k naplnění stanovených cílů
 • živá tematická lekce (45-60 min) 1x týdně v soukromé skupině 
 • interaktivní skupinový live stream + Q&A (60 min) 1x týdně ve skupinovém  Zoom hovoru 
 • archivované záznamy z lekcí
 • přístup do soukromé skupiny kurzových materiálů
 • skripta s teorií i praxí
 • intenzivní podpora v průběhu programu

Aktuálně probíhající termín: 31. ledna – 27. dubna 2022 (3 měsíce). – PLNĚ OBSAZENO

Nový termín: Protože jsou naše kurzy standardně plně obsazeny do několika hodin od zveřejnění, chcete-li být na listu prvně informovaných zájemců, kteří obdrží možnost přihlášení ještě před veřejným vypsáním nového termínu, zanechte prosím své kontaktní údaje pro zájem o budoucí registraci v případě volných míst zde. Na jejich základě budete kontaktování přednostně a budete mít tak přístup k registraci s náskokem.

 • Rozhodnutí přihlásit se do Masterclass bylo jedním z nejlepších, co jsem v životě udělala. Odnesla jsem si spoustu cenných a překvapivých informací, díky kterým se posouvám dále na cestě za zdravým životním stylem. Kurz je sice o výživě, ale pokrývá i ostatní oblasti, které se zdravím úzce souvisí. Markét je nejen skvělá lektorka s neuvěřitelnými znalostmi, ale také velmi inspirativní, podporující a motivující osoba. Děkuji za možnost být součástí.

  Michaela Rutteová
  Klientka Restart Masterclass
 • Od kurzu jsem měla vysoké očekávání, které se nadmíru splnilo! Lekce pod vedením Markéty byly nesmírně obohacující a přínosem spousty informací. Markét je absolutně jedinečná žena, profesionálka s lidským přístupem. Díky Markéty jejímu přístupu jsem se cítila příjemně a nebála se na cokoliv zeptat. Děkuji za úžasných 12 týdnů, které mě opravdu posunuly nejen v oblasti výživy, ale celkově životním stylu. Na kurz budu vzpomínat jako na důležitý krok ve své životní cestě ke zdraví a vnitřní spokojenosti.

  Daniela Stará
  Klientka Restart Masterclass
 • Do kurzu jsem šla s očekáváním, že chci víc. Víc od sebe. Neuměla jsem to více specifikovat. A přesně to jsem dostala. Díky informacím z kurzu aplikovaným do praxe se cítím lépe, mám více energie, jedu na větší výkon. Kurz byl skvěle strukturovaný

  Eva Forejtková
  Klientka Restart Masterclass
 • Kurz jsem si moc užila, dal mi hodně nového poznání ve všech směrech, které jsme probíraly. Myslela jsem si, že o výživě a věcech kolem vím za ty roky hodně, i když jen z laického hlediska, ale bohužel ne všechny byly správné. Po kurzu jsem vše konečně pochopila, a to právě díky tomu, že se Markét staví k problematice úplně jiným způsobem než na jaký jsme zvyklí.  Vždy informace předávala do dostatečné hloubky a vysvětlila důvody, proč a jaký význam každá daná věc má. Doufám, že bude i pokračovací kurz!

  Eva Sekanina
  Klientka Restart Masterclass