MG® RESTART MASTERCLASS S MARKÉTOU

Restart Masterclass je soukromý tříměsíční skupinový program pod vedením Markéty Gajdošové, jedné z nejvyhledávanějších nutričních poradkyň československé scény, s omezenou kapacitou účastníků. Slouží k pochopení a znalostního obsažení všech aspektů, které je potřeba pochopit pro aplikaci do vlastního kontextu ve snaze o dosažení cílů prostřednictvím individualizovaného stravovacího a lifestyle režimu.

Součástí Restart Masterclass je následující:

 • tříměsíční vzdělávací a praktický program
 • 24 online schůzek pod vedením Markéty Gajdošové
 • propojení teorie s praxí a vedení k naplnění stanovených cílů
 • živá tematická lekce (45-60 min) 1x týdně v soukromé skupině 
 • interaktivní skupinový live stream + Q&A (60 min) 1x týdně ve skupinovém  Zoom hovoru 
 • archivované záznamy z lekcí
 • přístup do soukromé skupiny kurzových materiálů
 • skripta s teorií i praxí certifikovaných metod MG COACHING®
 • intenzivní podpora v průběhu programu

Aktuálně probíhající termín: 12. září – 30. listopadu 2022 (3 měsíce). – PLNĚ OBSAZENO

Nový termín: Protože jsou naše kurzy standardně plně obsazeny do několika hodin od zveřejnění, chcete-li být na listu prvně informovaných zájemců, kteří obdrží možnost přihlášení ještě před veřejným vypsáním nového termínu, zanechte prosím své kontaktní údaje pro zájem o budoucí registraci v případě volných míst zde. Na jejich základě budete kontaktování přednostně a budete mít tak přístup k registraci s náskokem.

 • Rozhodnutí přihlásit se do Masterclass bylo jedním z nejlepších, co jsem v životě udělala. Odnesla jsem si spoustu cenných a překvapivých informací, díky kterým se posouvám dále na cestě za zdravým životním stylem. Kurz je sice o výživě, ale pokrývá i ostatní oblasti, které se zdravím úzce souvisí. Markét je nejen skvělá lektorka s neuvěřitelnými znalostmi, ale také velmi inspirativní, podporující a motivující osoba. Děkuji za možnost být součástí.

  Michaela Rutteová
  Klientka Restart Masterclass
 • Od kurzu jsem měla vysoké očekávání, které se nadmíru splnilo! Lekce pod vedením Markéty byly nesmírně obohacující a přínosem spousty informací. Markét je absolutně jedinečná žena, profesionálka s lidským přístupem. Díky Markéty jejímu přístupu jsem se cítila příjemně a nebála se na cokoliv zeptat. Děkuji za úžasných 12 týdnů, které mě opravdu posunuly nejen v oblasti výživy, ale celkově životním stylu. Na kurz budu vzpomínat jako na důležitý krok ve své životní cestě ke zdraví a vnitřní spokojenosti.

  Daniela Stará
  Klientka Restart Masterclass
 • Do kurzu jsem šla s očekáváním, že chci víc. Víc od sebe. Neuměla jsem to více specifikovat. A přesně to jsem dostala. Díky informacím z kurzu aplikovaným do praxe se cítím lépe, mám více energie, jedu na větší výkon. Kurz byl skvěle strukturovaný

  Eva Forejtková
  Klientka Restart Masterclass
 • Kurz jsem si moc užila, dal mi hodně nového poznání ve všech směrech, které jsme probíraly. Myslela jsem si, že o výživě a věcech kolem vím za ty roky hodně, i když jen z laického hlediska, ale bohužel ne všechny byly správné. Po kurzu jsem vše konečně pochopila, a to právě díky tomu, že se Markét staví k problematice úplně jiným způsobem než na jaký jsme zvyklí.  Vždy informace předávala do dostatečné hloubky a vysvětlila důvody, proč a jaký význam každá daná věc má. Doufám, že bude i pokračovací kurz!

  Eva Sekanina
  Klientka Restart Masterclass
 • Dvanáct týdnů, tři měsíce, jeden kvartál, čtvrtina roku. Čeho se dá za tento časový interval dosáhnout? Třeba postavit oceánskou plachetnici. Nebo získat základy výživové gramotnosti a posunout se o další krok na cestě k sobě a ke zdravému vztahu k jídlu. Je to otázka priorit. Jaké jsou ty Vaše? Mojí prioritou bylo dozvědět se více o tom, jak správně jíst a jak na celou tuto problematiku nahlížet, proto byl pro mě kurz jasnou volbou. Všechna má očekávání se bez pochyb naplnila. Bylo mi ctí se zúčastnit. Každému, kdo se v tomto ohledu hledá, anebo se chce prostě dozvědět více, bych kurz ze srdce doporučila.

  Lucie Šturmová
  Klientka Restart Masterclass
 • Masterclass pro mě byla cesta. Cesta, na které jsem se dozvěděla spoustu nových informací a zažila spoustu “aha“ momentů. Se znalostmi, které jsem v rámci výživy již měla, mi to všechno do sebe začalo zapadat jako puzzle. Masterclass řadím mezi mé nej investice do sebe samotné, a to jak finanční, tak zejména časové. Byly to plnohodnotně strávené večery, po kterých se mi zasteskne. Proto tajně doufám, že bude i navazující Masterclass. Především díky Markét byly lekce plné pozitivní energie, motivace a podpory. Byla radost být součástí.

  Iva Krochotová
  Klientka Restart Masterclass
 • Masterclass pro mě znamenal obrovskou změnu a neuvěřitelný balík přehledných informací. Doteď si na Markét každý den vzpomenu. Je pro mě obrovskou inspirací a motivací, že jdu správným směrem. Markétka a celý její tým, který jsem poznala díky Masterclass a začala sledovat na sociálních sítích, poslouchat podcasty, mi pomohly otevřít oči v situacích, které by mě dříve nenapadly, že by mohly s výživou souviset. Kurz mi dal odvahu jít za svým snem. Být „jednoduše“ šťastná. Děkuji!

  Simona Steigerová
  Klientka Restart Masterclass
 • Celé tři měsíce strávené v Masterclass programu společně s Markét naprosto předčily má očekávání. Kurz je skvěle strukturovaný, a kromě samotné výživy se dotýká i dalších oblastí životního stylu – člověk si tak připomene, jak skutečně všechno souvisí se vším, a jak se všechno vzájemně ovlivňuje. Děkuji za prostor a možnosti, které jsem v kurzu dostala. A stejně tak za veškeré informace a vůbec tu možnost, že jsem mohla být součástí. Děkuji!

  Tereza Brušáková
  Klientka Restart Masterclass
 • Do kurzu jsem vstoupila na základě nespokojenosti se svým vztahem k jídlu, neustálými myšlenkami na něj a zaobíráním se vším až nadmíru. Byla jsem v „pasti“, hlava mi nedovolovala to změnit a měla strach. Během kurzu jsem však na základě Markéty přístupu najednou dokázala změnit mnoho věcí, a začala vnímat jasné a logické souvislosti, které jsem mohla zařadit do svého každodenního života. Zjistila jsem, že „to“ funguje – je mi lépe, nejsou strachy, nejsou neustálé myšlenky na jídlo, je více energie, elánu, prostě je tu život a je vyřešeno = je tu ta SVOBODA. Tímto bych chtěla Markétě za vše moc poděkovat. Její přímá podpora byla celou dobu cítit. Otevřela mi nejenom téma týkající se výživy, ale také celého života. 

  Eva Bělohlávková
  Klientka Restart Masterclass
 • Restart Masterclass byl to ONO, co jsem ve správný čas nejvíce potřebovala. Doporučila bych ho? Stoprocentně. Je něco, co bych vytkla? Snad jen to, že skončil. Čím více se blížila poslední hodina, tím více jsem chtěla pokračování. Pokud do kurzu vstoupíte s otevřenou myslí a srdcem, nemůžete najít nic jiného než odpovědi na vše, co potřebujete, ujištění, nasměrování, nespočet kvalitních zdrojů a informací – nejen o výživě jako takové. A v neposlední (první) řadě – Markét, která je vždy usměvavá a cítíte se s ní jako s důvěrnou kamarádkou, která vám opravdu ze srdce pomůže. Děkuju, že jsem mohla být součástí!

  Lucie Klimovičová 
  Klientka Restart Masterclass
 • Do Restart Masterclass som sa prihlásila na poslednú chvíľu a tak trochu intuitívne. Už dlhšiu dobu som rozmýšľala, že potrebujem pomôcť s nastavením ohľadom výživy. Informácií je veľa a vyhodnotiť, čo je správne, je náročné. Ďakujem sama sebe za túto intuíciu a za to, že som do toho šla. Táto investícia do mňa za to úplne stála. Bolo to skvelých 12 týždňov a ja verím v ďalšie pokračovanie – lebo čím viac viem, tým viac ešte chcem vedieť. Markét, si skvelá v tom, čo robíš a bolo mi cťou

  Simona Sabolová
  Klientka Restart Masterclass