Sociální sítě

Adéla Prokůpková

Nutritionist

Celý svůj život jsem podvědomě tušila, že mé zaměstnání bude jednou mou vášní. Když se dnes koukám do minulosti, s odstupem času vím, že každý krok mé cesty měl svůj smysl a že je nyní vše přesně tak, jak má být. Už odmalička byl mou vášní sport. Získala jsem několikanásobný titul mistryně ČR v cheerleadingu a vzápětí jsem se při svém ročním pobytu ve Spojených státech utvrdila v tom, že nejenom sport, ale především lidské tělo, výživa a práce s lidmi definují směr, kterým se chci ubírat.

Jako benefit ke svému vzdělání považuji své sportovní nadšení v oblasti fitness. Několik let silově cvičím, účastnila jsem se i závodů v trojboji, ze kterých si odnáším úspěchy, zkušenosti, umění závodní přípravy a opět to „ono“, co předávám skrze svou práci. Dlouho jsem na základě akreditace MŠMT působila jako fitness trenérka a online strength koučka. Ve své praxi jsem ale zanedlouho dospěla k názoru, že nelze sedět na dvou židlích najednou, ale rozhodnutí pro vyvolený směr na sebe nenechalo dlouho čekat. Vyhrál to ten, který mi změnil život. Výživa. Po absolvování roční vzdělávací stáže pod osobním vedením Markéty a navázání profesní spolupráce pod její záštitou jsem pro svou působnost na poli výživového koučingu absolvovala také certifikovaný program NeuroLeadership, čímž jsem dosáhla statusu profesionálního kouče s certifikátem NLC a osvojila si vědecky podložené techniky koučovacího přístupu podle standardů Mezinárodní federace koučů (ICF). Dalším prohloubením byl vstup do studia v institutu doktora Stephna Cabrala, z nějž si odnáším status certifikovaného IHP kouče v oblasti výživy, ayurvédské medicíny, bioregulační medicíny, tradiční čínské medicíny, naturopatie, ortomolekulární medicíny a funkční medicíny. Jakožto zastánce názoru, že vše souvisí se vším, věřím, že je skutečně potřeba nahlížet na problematiku zdraví komplexně.

I já jsem jednou byla na vašem místě, a to na místě klienta. Také jsem se učila a také jsem někdy začínala, z čehož dodnes těžím při propojování profesní a lidské stránky všech spoluprací. Být součástí Markéty týmu je pro mě životním úspěchem a živoucí reprezentací hodnot, které zastávám. Nacházím v něm místo, kde mohu růst, plnit své poslání a realizovat potenciál, kterému Markéta již od úplného začátku naší společné cesty věřila tak, jako já dnes věřím v úspěch svých klientů.

Všichni už víme, že to, co jíme, nás zrcadlí. Já však věřím, že nás ještě více zrcadlí náš vztah k jídlu. Proto mi perfektně vyladěný jídelníček nikdy nebude stačit. Chci, abychom k jídlu přistupovali svobodně. Nikdy nebude cílem jídlo ovládat, ale už vůbec ne to, aby jídlo ovládalo Vás. Mým cílem je Vás naučit s jídlem spolupracovat, provést Vás procesem sebepoznání, odkrýt záhady výživy a ukázat, že spokojené tělo začíná spokojenou duší. Kontaktujte mě ještě dnes.

 • MG COACHING® sleduji už nějakou dobu a myšlenky, které šíří, mi pomohly nejen se změnou přístupu ke stravě a sportu. Konzultaci s Adél Prokůpkovou jsem si moc užila – byla přirozená, věcná, ale laskavá a chápající. Výstup, který mi byl vložen do rukou, je průvodce, jehož kroky mohu postupně zapracovat do svého života. To je pro systematika jako jsem já úplná poezie. Nejvíc mě ale asi hřeje celkový dojem, který jsem z konzultace, stejně jako z účasti na MG webinářů získala.

  Sylva Neradová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Adél je profesionál na svém místě. Tato úžasná žena mi otevřela oči, a to nejen ve výživě, ale i ve vnímání jídla a troufnu si říct, že i sebe sama. Žila jsem ve strachu udělat změnu, ačkoliv jsem věděla, že pro mě bude nejlepší. Bála jsem se odsouzení ostatních, ale Adél mě navedla správným směrem a dala mi nespočet důvodů, proč onu změnu udělat. Jsem jí za to neskutečně vděčná! Už jen jediná konzultace mi dala více než deset kdejakých terapií.

  Eliška Lossmanová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Navázání spolupráce s Adélkou bylo jedno z nejlepších rozhodnutí poslední doby. Ocenila jsem milý, přátelský a zároveň vysoce profesionální přístup. Vypracovaný flexibilní jídelníček splnil má očekávání. Cítím se výborně, mám dostatek energie a jídelníček pokryl všechny mé cíle, které jsme s Adélkou stanovily. Spolupráci mohu jen a jen doporučit.

  Karolína Nováčková
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Adélku jsem oslovila, jelikož jsem věděla, že dříve v pozici klientky prošla téměř tím stejným, jako já. Byla mou poslední nadějí, že to zvládnu. Oslovila jsem ji k redukci váhy, kterou jsem nabrala při cestě za znovuzískáním menstruace. Vím, že jí mohu napsat vše a že mi vždy poskytne odpověď, která skutečně dává smysl a která člověka posune dál.

  Karolína Novotná
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Již po jedné konzultaci s Adél jsem dostala odpovědi na své otázky. A mnohem víc. Adél je milá, empatická a zkušená koučka, která vše skvěle vysvětlí jak z odborného, tak lidského hlediska. Čeho si opravdu cením, je především individuální přístup, což považuji za klíčové na cestě za požadovanými výsledky.

  Michaela Rutteová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Adélku a filozofii MG sleduji už velmi dlouho. Věděla jsem, že pokud se chci posunout dál a vyřešit svoje nezodpovězené otázky od hubnutí po zdravotní a energetickou stránku, je třeba oslovit TY NEJLEPŠÍ, kterým budu bezmezně důvěřovat. Svěřit se do rukou Adélky bylo to naprosto nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat. Výživový koučing pod MG není jen o povrchu schránky lidského těla, ale hlavně o jeho duši. Jde tak moc do hloubky, jak každé jedno lidské tělo individuálně potřebuje, pod což se já osobně mohu se vším všudy podepsat.

  Barbora Klepalová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Navázání spolupráce s Adél bylo jedním z nejlepších kroků k sebelásce, jaký jsem kdy mohla udělat. Dlouhodobě mě trápil můj jídelníček. Jako vegetariánka a napůl veganka s alergií na sóju a mnoho dalších surovin jsem měla často problém vybrat, si vůbec mohu jíst. Tíhla jsem k nezdravým volbám a buďto se přejídala, nebo nejedla dostatečně. Adél mi sestavením jídelníčku moc pomohla. Díky spolupráci teď jím pravidelně, moc mi to chutná a začínám se poprvé po tolika letech cítit skvěle ve svém těle. Děkuji a doporučuji!

  Kristýna Svobodová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Tato spolupráce se netýkala pouze jídla nebo původního cíle zhubnout, ale dotkla se všech stránek mého života. Po celou dobu spolupráce byla Adél má kamarádka a psycholožka v jednom. Dala mi neskutečně mnoho rad a pomohla mi zorientovat se v životě. Díky ní jsem si vytvořila nové a zdravé návyky, naučila se správně jíst, zamilovala si pohyb, zhubla, a hlavně se začala mít ráda. Konečně si svého těla moc vážím a podle toho se o něj taky starám. Když se ohlédnu zpět na to, jaká jsem byla před šesti měsíci, nestačím se divit, jak velká změn se stala. Jsem přesvědčená, že ze spolupráce budu těžit do konce svého života. 

  Barbora Kubová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Jsem tak vděčná, že jsem Adélku oslovila. Je naprosto skvělá. Za svůj život jsem vyzkoušela tolik výživářů a nutričních terapeutů, a nikdo se mi nevěnoval tolik za celou dobu jako Adélka jen za jednu konzultaci. Zajímala se ve všech směrech, co mohla a nebylo to jen na oko, ono ji to opravdu zajímalo. Nejenom, že je to skvělá nutriční poradkyně, která má opravdu mnoho znalostí, ale je to hlavně člověk se srdcem na správným místě a bude pro vás chtít vždycky to nejlepší. Už navždycky jí budu obrovským dlužníkem. Pokud jakkoliv váháte – neváhejte a rozhodně do toho jděte! 

  Barbora Kulhanová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • S Adélou jsem začal spolupracovat asi před 4 měsíci. Za tu dobu mi ukázala, jak vnímat svoje tělo a že díky správnému jídlu se můžete cítit nejen fyzicky, ale i psychicky výborně. Můj progres se okamžitě projevil a všimli si toho i reprezentační trenéři, kteří mě povolávali do národního týmu. Jsem rád, že jsem do výživového koučingu šel a znovu jsem si ověřil, že nejlepší investice je sám do sebe. Rozhodně tedy doporučuji všem, kteří třeba jen váhají – jděte do toho!

  Filip Nguyen – fotbalový brankář českého národního týmu
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Na začátku bylo rozhodnutí investovat do sebe a vytvořit si pravidelný režim. Takový režim, o který se budu moci opřít za všech okolnosti. Věděla jsem, že sama své zvyky změnit nezvládnu, a tak se Adélka stala mým průvodcem na cestě za pravidelným stravováním i vytouženou postavou. Pokud hledáte osobního fanouška, společníka do nepohody, ale i někoho, kdo Vám připomene to “proč”, jste u Adélky na správné adrese. 

  Lenka Fořtová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Navázání spolupráce s Adél bylo jednou z nejlepších věcí, jaké jsem mohla udělat. Je to člověk na správném místě, který mi dal již na první schůzce neuvěřitelnou podporu a nasměroval mě správným směrem. Dosud jsem se s tak individuálním přístupem nikde nesetkala. 

  Kristýna Kosková
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Spolupráca s Adélkou bola nielen o získaní jedálnička a poznatkov o strave, ktoré dokážem bez problémov zaradiť do bežného života, ale bolo hlavne o rozvoji osobnosti a o skvelých otázkach, na ktoré mi prišla niekedy odpoveď až časom. Bolo skvelé mať vedľa seba koučku, ktorá ma povzbudila, takým spôsobom ako som potrebovala, dokázala veci pomenovať také aké sú, hoc som sa ja toho obávala. Spolupráca s Adélkou má  veľký význam pre rast osobnosti, lebo ide presne  takou rýchlosťou, aká je pre človeka momentálne prijateľná.

  Miriam Kulíková
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Spolupráce s Adél je zkrátka neuvěřitelná. Nedokážu popsat slovy, jak moc vděčná za toto rozhodnutí jsem. Vždy se mi dostalo nadstandardních služeb a ani fakt, že jsem na druhé straně světa, nebyl sebemenší problém. Adélka poskytuje vždy (přinejmenším) 150 % a pokaždé přesně ví co říct. Člověk už se nikdy necítí, že je na to všechno sám. Cesta za vysněnou postavou přechází úplně do jiných úrovní a mění se cestou za lepším životem.

  Iveta Hánělová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Už mnohokrát jsem v životě „držela dietu“, stravovala se podle předepsaného jídelníčku nebo se nějak jinak snažila o redukci hmotnosti. Už mnohokrát jsem v tom systému byla nešťastná, bez výsledků a mnohokrát selhala. Spolupráce s Adélkou mi otevřela oči a učí mě lásce k sobě, rozumnému přístupu k jídlu a perspektivním návykům. Doslova mi to změnilo život a považuji to za jednu z nejlepších investic. Adélka je úžasná, profesionální, chápající, empatická a velmi pečlivá. Vždy mě překvapí, s jakou péčí a pochopením reaguje na moje potíže a s jakou profesionalitou ke mně přistupuje. Tady je slovo „děkuji“ málo a každému bych to srdečně přála zažít.

  Lucie Hlubučková
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Spolupráci jsem navázal, protože už jsem se dál neposouval ve sportovních výkonech a chtěl to změnit. Adél mi ukázala, že pokud chci, aby moje tělo fungovalo, jak má, není to jen o stravě, ale také o hlavě a celkovém pojetí životního stylu. Děkuji za její individuální, profesionální a optimistický přístup.

  Jiří Šlais
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Slovo „váha“. Tento pojem mě doslova definoval posledních 18 let. Denně v zajetí čísla, které se na ní objeví… Při spolupráci s Adélkou mi došel jeho paradox, a to mi postupně změnilo život, přestala jsem se přejídat a zajídat stres. Můj život, světě div se, plyne, aniž bych se honila za číslem. Spadla ze mě obrovská tíha a každý den jsem lehčí a lehčí. Děkuji.

  Adéla Cvejnová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Adél je zkušenou koučkou s komplexním, individuálním a pozitivním přístupem. Je nejlepším přítelem na cestě za psychickou pohodou, vyrovnaností, nalezením nejlepší verze sebe sama, uvědoměním si priorit a dosažením vlastních cílů. Především je ale člověk, který neopomíjí hodnotu klienta a jeho osobního života a nestaví ho do pozadí vůči primárním cílům. Jednoduše řečeno: Adélku ve svém životě prostě chcete!

  Barbora Kazdová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Adél jsem oslovila po několikaletém bloudění v otázkách, co vlastně znamená zdravý životní styl a jak ho uplatnit v praxi. Už během prvních dnů jsem věděla, že to budu postupně objevovat, a to bez stresu z nějakých přísných diet a tabulek „smíš/nesmíš“. Přístup Adél je velmi profesionální, ale zároveň vnímavý, vřelý, neustále povzbuzující, což by se dalo shrnout do slova opravdový. Měla jsem veliké štěstí, že jsem narazila zrovna na ni.

  Zuzana Bařínková
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Rozhodnutí oslovit Adélku hodnotím jako jednu z nejlepších investic do svého zdraví. Ačkoli jsem o výživě už nějaké znalosti měla, naučila mě se dívat na problematiku zdraví komplexně, ne jen na čísla v aplikaci nebo na váze. Pochopila jsem „proč“. Pomohla mi zavést do praxe opravdovou flexibilitu. Ze srdci ji doporučuji a děkuji za všechno.

  Nikola Kohoutová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Adélka mě osvobodila z nekonečného kolotoče přejídání a hladovění. Už během prvního měsíce naší spolupráce jsem se zbavila problémů, se kterými jsem bojovala několik let. Poprvé cítím jistotu, že jsem konečně na té správné cestě.

  Barbora Otrubová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Keď som začala spolupracovať s Adélkou, veľa sa toho v mojom živote zmenilo, ale len k lepšiemu. Bolo to najlepšie, čo som kedy mohla spraviť. Adélka je milá, úžasná, chápavá, starostlivá žena, ktorej na klientom naozaj záleží. Ku každému má individuálny prístup, je tu pre mňa vždy, keď ju potrebujem a vďaka nej si zdravý životný štýl a celkovo život užívam čím ďalej tým viac. Je to anjel, ktorý ma zachránil, keď to nikto iný nedokázal.

  Nikola Kiššková
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Komplexní coaching od Adél vnímám jako jednu z nejlepších a nejvíc přínosných investic do zdraví a sebe samotné. Nemůžu si vynachválit zodpovědný a precizní přístup, kterého se mi v rámci spolupráce dostává. Adélka je zkrátka skvělou volbou a za sebe ji mohu jedině doporučit.

  Tereza Veselá
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Spolupráce s Adél bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Každý plán je vážně individuální a udělaný přesně tak, aby vám vyhovoval. Není to žádná dieta, žádné omezení. Její přístup k tomu všemu je úžasný, přičemž to vlastně není jen o jídle. Je to taková skvělá kamarádka, kterou chceme ve svém životě všichni. Jsem vážně ráda, že jsem do spolupráce s ní šla a lituji jen toho, že jsem k tomu nesebrala odvahu dříve.

  Hana Fialová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Osloviť Adel bolo to najlepšie rozhodnutie čo som pre seba mohla urobiť. Jej prístup je veľmi uprimný a priateľský, svojími vedomosťami dokáže pomôcť v rôznych situáciách a rovnako aj psychicky podporiť. Vždy vie, čo robí a ja v nej mám úplnú dôveru. Len ľutujem, že som našu spoluprácu nezačala skôr.

  Simona Glatzová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Slovo spolu/práce vše perfektně vystihuje. Při své cestě máte po boku někoho, kdo Vám pomůže, poradí a bude Vaše opora. Přesně to byla Adél Nejedlá. Naučila mě vnímat svoje tělo, poslouchat svoji (zapomenutou) intuici, správně a komplexně fungovat. Ukázala mi, že každý jsme jiný a potřebujeme najít náš svůj ideál, který já jsem díky ní našla. Děkuji!

  Marie Boková
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Spolupráce s Adél byla nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat, abych se mohla reálně a efektivně dostat do bodu, kde se cítím zdravá a vyrovnaná. Adél nebere člověka pouze jako stroj na konzumaci jídla a cvičení, ale naopak zohledňuje jeho celý život a životní styl jako jedince – a právě tato komplexnost ušitá na míru přináší spolu s pílí, empatií a upřímností to nejsladší ovoce.

  Lucie Štírská
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Spolupráci s Adél jsem navázala v době, kdy jsem svému tělu přestávala věřit, ale paradoxně od něj chtěla nejvíc. Za své rozhodnutí jsem vděčná, protože se Adélka se stala průvodkyní na mé cestě k sobe samé. Pochopila jsem díky ní, jak důležité starat se o sebe nejenom fyzicky, ale i mentálně. Doporučuji ji všem bez výjimky! Lidský přístup, spousta informací a vzájemná důvěra zárukou.

  Iveta Juroková
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Spolupráce s člověkem, jako je Adél, je přesně ta spolupráce, co Vám změní život. Individuální přístup, profesionalita, ale hlavně neuvěřitelná laskavost to je to, co Adél naprosto vystihuje. Pokud se rozhodnete investovat do sebe, Adél je ta nejlepší volba.

  Radka Bláhová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Spolupráci s Adélkou můžu na 100 % doporučit. Má velmi milý a přátelský přístup, všechno krásně vysvětlí, poradí, když si nevíte rady. Zkrátka ví, jak funguje tělo a co je pro něj nejlepší. S jejím výživovým koučingem jsem moc spokojená. Pokud se dlouho „plácáte“ v dietách a dalších nesmyslech jako já kdysi, Adélka je nejlepší volba.

  Martina Halířová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Slibovala jsem si jídelníček na míru, který mi pomůže dostat se na cestu, na které se mi bude dařit postupně redukovat váhu. Dostala jsem ale mnohem víc. Kamarádský, avšak absolutně profesionální přístup, hromadu pochopení, podpory, nových informací, motivace, udržitelného přístupu, důvěry a prostoru otevřít i taková témata, ze kterých mi, i přes mou veselou povahu, slzí oči. Jsem nesmírně vděčná za tuto transformační zkušenost.

  Tereza Kramperová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Vždy, když chceme v našem životě něco změnit k lepšímu, musíme začít u sebe. Adélka mi pomohla vyjasnit mnoho otázek, a to nejen v oblasti výživy. Až během spolupráce jsem si uvědomila, jak je vše provázané, a že se kvalitní výživový kouč se zkrátka nemůže zajímat pouze o to, co jíte. Adélka je opravdu člověk na svém místě, nasměrovala mě tím nejlepším směrem a já už nyní zvládám pokračovat i bez ní.

  Pavla Malošová
  Klientka Adély Prokůpkové
 • Ani tisíce knih by nemohly pojmout to, co jsem našla u Adélky. Aniž bych očekávala tak komplexní pojetí, spolupráce kromě správné výživy otevřela i zcela nová nebo zapomenutá témata. Adélka postupuje od těch krajních oblastí až k samotnému jádru a hýbne s vámi tak, že je to slovy nepopsatelné. To vše v naprosté přirozenosti, svědomitosti, vzdělanosti, funkčnosti, empatii, pokoře a blízkosti. Děkuji, že jsem mohla být klientkou. Ukončením koučingu s fixním plánem a předáním flexibilního jídelníčku to rozhodně nekončí a cesta pokračuje, protože jsme spolu nezasely pouze jeden strom, ale celý les.

  Natálie Egemová
  Klientka Adély Prokůpkové