Sociální sítě

Kamila Černá

Coach

Moje fascinace výživou a lidským tělem začala přibližně před deseti lety, kdy jsem se poprvé rozhodla zabývat podobou zdravého jídelníčku a potažmo i tím, jak by měl vlastně vypadat zdravý životní styl. Ani mě neminulo několik přešlapů a propadů. Hledání té správné cesty vedoucí k udržitelnému pocitu psychické i fyzické pohody nebylo vždycky růžové. Dnes však vím, že mě všechny tyto zkušenosti dovedly k tomu, abych byla v pozici certifikovaného výživového poradce s akreditací MŠMT připravená na této cestě pomoci i Vám. Jsem přesvědčená, že každý můžeme prostřednictvím zdravého životního stylu dosáhnout skutečné spokojenosti, sebevědomí a především pak svého plného potenciálu.

Vystudovala jsem Andragogiku a management vzdělávání na Univerzitě Karlově a své vzdělání v oblasti poradenství, koučingu a psychologie kombinuji se znalostmi výživy, sportu a fitness. Moje láska k tomuto oboru se prohlubuje s každým absolvovaným kurzem, každou novou zkušeností a s každým klientem. Kromě absolvovaných kurzů a certifikací v oblasti ženského zdraví, výživy a rozvoje jsem svou rekvalifikaci koučky utvrdila akreditací Mezinárodní federace koučů (ICF), z čehož těžím při propojování všech aspektů a především v rámci převádění teorie do praxe. Působím také jako instruktor HEAT programu. Širokou veřejnost se snažím informovat formou podcastu, blogu a receptů v rámci projektu Healthy by Cerna, protože bezmezně věřím, že vyvážená a racionálně nastavená strava je tou nejlepší prevencí a nástrojem pro každý cíl. Při spolupráci s klienty hledám souvislosti a zohledňuji širší aspekty vstupující do celého procesu. Ve výživě je pro mě důležitá přirozenost a pestrost, respekt k individualitě a flexibilita bez zbytečných restrikcí. 

Markéta a celý koncept MG Coaching® je pro mě ztělesněním hodnot, za kterými hrdě stojím. Být jeho součástí mi umožňuje sladit svůj profesní a osobní život v to, co mi na konci dne dává ten největší smysl. Jako důležitou složku celé filozofie vidím nejenom důraz na vysokou úroveň poskytovaných služeb, ale také zapálení, laskavost a empatii, bez kterých si kvalitní výživové poradenství nedokážu představit. Někdy zkrátka vnitřně tušíte, že tohle je to „ono“ a jsem nesmírně vděčná, že tomu můžu jít naproti a rozšiřovat tak svou působností know-how, které doslova mění životy.

Bude mi ctí stát se Vaším průvodcem a dovést Vás k výsledkům, které budou dlouhodobé a udržitelné. Ten první krok je zásadní – začít. Se vším ostatním už si, věřím, společně poradíme. Kontaktujte mě ještě dnes.

 

 • Jídelníček na míru mi věnovala dcera ke kulatým narozeninám. Spolupracovala jsem na něm s Kamilkou, která mě velmi srozumitelně, mile, ochotně a lidsky provedla celým procesem. Vše mi pečlivě vysvětlila, vyslechla mé potřeby a se zájmem sledovala výsledky. S její úžasnou pomocí jsem dokázala i ve zralejším věku změnit své stravovací návyky, shodit několik kilogramů a hlavně se zbavit problémů s trávením. Moc za to děkuji a mohu jen a jen doporučit.

  Alena Levá
  Klientka Kamily Černé
 • S jídelníčkem jsem naprosto spokojená. Dokonce už jsem se dostala k vysněnému intuitivnímu stravování, ale do jídelníčku stále často nahlížím a to jak pro recepty, tak i pro radu. Mimo jiné jsem si díky jídelníčku zamilovala i spoustu nových věcí. Co se týče mých tělesných a psychických pokroků, opravdu jsem vzrostla. Vrátila jsem se k pravidelnému pohybu a nejen, že jsem shodila nějaké to kilo, ale dostávám se i do bodu, kdy mám opravdu ráda své tělo i sama sebe. Vy a váš jídelníček jste pro mě byly jedním z prvních krokem k tomu, aby se ze mě stal milující člověk a to myslím naprosto vážně. Jsem vám opravdu velmi vděčná a za vše moc děkuji.

  Diana Bártová
  Klientka Kamily Černé
 • Měla jsem možnost spolupracovat osobně jak s Markét tak i s Kamilou, a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem mohla udělat. Ve stravování jsem měla opravdu velký zmatek a hromada informací, ve kterých jsem se nevyznala, mi opravdu nepomáhaly. Spolupráce mi pomohla najít správný balanc a pestrou stravu, která mému tělu vyhovuje a prospívá. Proto kdybych byla opět před rozhodnutím jestli jít do spolupráce, ani chvíli bych neváhala a vlastně ušetřila čas v nevědomosti a zbytečném trápení.

  Ellen Slezáčková
  Klientka Kamily Černé
 • Víc jak roční spolupráce s Markét Gajdošovou a Kamilou Černou od základů změnila můj pohled na stravování a diametrálně změnila způsob, jakým o jídle přemýšlím. Jakmile bylo jídlo vyřešeno, získala jsem nejen svobodu, po které jsem dlouho toužila, ale také mentální kapacitu k řešení dalších témat a seberozvoje. Získala jsem mnohem větší důvěru sama v sebe, a to jak v osobní, tak i pracovní rovině. Vůbec nepochybuji o tom, že vybrat si pro tuto ne úplně jednoduchou cestu právě MG COACHING® bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, která jsem v životě udělala.

  Eva Bartošová
  Klientka Kamily Černé
 • MG COACHING® a Kamilu Černou jsem oslovila, protože jsem potřebovala ve svém chaosu v jídle najít kotvu. Zkrátka zázemí, kterému budu na sto procent důvěřovat. Dostala jsem to vše a navíc kompas, protože jako by se mi ukázala nová kapitola v životě a já věděla, kam jít. Díky jídelníčku jsem se naučila opravdu naslouchat svému tělu a odříznout stopy minulosti. Bez něho bych nikdy nezjistila, co mi doopravdy vyhovuje a stále bych se točila v jakémsi kruhu. Spolupráci doporučuji každému, kdo chce udělat krok novým směrem a konečně dát sebe na první místo.

  Františka Brzobohatá
  Klientka Kamily Černé
 • Kamča mi pomohla si uvědomit, že v dlouhodobé udržitelnosti je klíč. Dnes už dobře vím, proč nebudu podstupovat různé, mnohdy extrémní diety s co nejrychlejším výsledkem. S pomocí Kamily se mi z toho bludiště pomalu, ale jistě daří nacházet cestu ven. Spolupráce mi toho prozradila mnoho nejen o jídle, ale hlavně o celkovém přístupu k životu, na který se ve spolupráci klade velký důraz. Uvědomila jsem si, jak je tělo komplexní a jak všechno souvisí se vším. Díky spolupráci dnes dokážu mnohem lépe naslouchat a odpovídat potřebám svého těla.

  Kristýnka Rumánková
  Klientka Kamily Černé
 • Kamča je takový můj pohon za lepší budoucností. S klidem na duši můžu říct, že takový posun, jaký jsem udělala za poslední měsíce, bych sama neudělala ani v řadě let. Hned po první konzultaci jsem věděla, že jsem se vydala správnou cestou. Líbí se mi, jak společně probíráme různá témata, čímž se otevírají další možné otázky k řešení. Výživou to zdaleka nekončí. A hlavně na to člověk konečně není sám. 

  Veronika Kosternová
  Klientka Kamily Černé
 • S Kamčou neřešíme pouze jídlo, jako se dočkáte u většiny „odborníků“, ale spolupráce trefnými otázkami a úkoly míří o hodně dál, jelikož to není pouze o jídle, ale o celkovém psychickém nastavení, práci s myšlenkami a utváření nového, lepšího, života. Jsem vděčná, že mám tu možnost s Kamilou spolupracovat. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí mého života.

  Adéla Volková
  Klientka Kamily Černé
 • S Kamčou jsem začala pracovat na jídelníčku a pohybu tak, aby se nejednalo pouze o dočasný návyk, ale o změnu životního stylu. Vždy s empatií respektovala moje potřeby, pomohla mi překonat strach a provedla mě změnou jako rovnocenný partner, o kterého se můžete opřít a kterému můžete věřit. Proces mi vždy detailně vysvětlila a vyslechla mé potřeby a preference. Kamča se zajímá, motivuje a stará o celý proces s takovým zápalem, který mohou mít pouze lidi, kteří to dělají srdcem. Děkuji za cennou zkušenost a vřele doporučuji.

  Marie Smržová
  Klientka Kamily Černé
 • Každá z nás ví, jak těžce se shazuje po dětech a po určitém věku. Díky Kamilce jsem opět rozkvetla a začala se mít rada. Její výživové poradenství a jídelníček na míru mi otevřely nové obzory. Kamilka je úžasný člověk. Vše co dělá, dělá naplno a důsledně. Děkuji za neskutečný přínos do života!

  Irina Vagenknecht
  Klientka Kamily Černé
 • Spolupráce s Kamčou byla komplexní, pozitivní a přinesla mi spoustu informací o tom, jak vybírat jídlo a kombinovat, aby tělu nic nechybělo. Vždy mi byla ochotná rychle poradit, ať už přes zprávy nebo videohovor a upravovala mi plán dle mých aktuálních potřeb. Díky jejímu vedení se již konečně orientuji ve výživě a cítím se mnohem lépe.

  Anita Martincová
  Klientka Kamily Černé
 • Kamču můžu doporučit každému, kdo se snaží se svým tělem něco udělat. Nastavily jsme jídelníček a již po pár týdnech byly vidět výsledky, centimetry šly dolu. Kamča je velmi sympatický člověk se srdcem na pravém místě. Dokáže Vás motivovat a je vidět, že ji její práce baví!

  Kristýna Tvrzová
  Klientka Kamily Černé