Sociální sítě

Kamila Černá

Nutritionist

Moje fascinace výživou a lidským tělem začala přibližně před deseti lety, kdy jsem se poprvé rozhodla zabývat podobou zdravého jídelníčku a potažmo i tím, jak by měl vlastně vypadat zdravý životní styl. Ani mě neminulo několik přešlapů a propadů. Hledání té správné cesty vedoucí k udržitelnému pocitu psychické i fyzické pohody nebylo vždycky růžové. Dnes však vím, že mě všechny tyto zkušenosti dovedly k tomu, abych byla v pozici certifikovaného výživového poradce s akreditací MŠMT připravená na této cestě pomoci i Vám. Jsem přesvědčená, že každý můžeme prostřednictvím zdravého životního stylu dosáhnout skutečné spokojenosti, sebevědomí a především pak svého plného potenciálu.

Vystudovala jsem Andragogiku a management vzdělávání na Univerzitě Karlově a své vzdělání v oblasti poradenství, koučingu a psychologie kombinuji se znalostmi výživy, sportu a fitness. Moje láska k tomuto oboru se prohlubuje s každým absolvovaným kurzem, každou novou zkušeností a s každým klientem. Kromě absolvovaných kurzů a certifikací v oblasti ženského zdraví, výživy a rozvoje jsem svou rekvalifikaci koučky utvrdila akreditací Mezinárodní federace koučů (ICF), z čehož těžím při propojování všech aspektů a především v rámci převádění teorie do praxe. Působím také jako instruktor HEAT programu. Širokou veřejnost se snažím informovat formou podcastu, blogu a receptů v rámci projektu Healthy by Cerna, protože bezmezně věřím, že vyvážená a racionálně nastavená strava je tou nejlepší prevencí a nástrojem pro každý cíl. Při spolupráci s klienty hledám souvislosti a zohledňuji širší aspekty vstupující do celého procesu. Ve výživě je pro mě důležitá přirozenost a pestrost, respekt k individualitě a flexibilita bez zbytečných restrikcí. 

Markéta a celý koncept MG Coaching® je pro mě ztělesněním hodnot, za kterými hrdě stojím. Být jeho součástí mi umožňuje sladit svůj profesní a osobní život v to, co mi na konci dne dává ten největší smysl. Jako důležitou složku celé filozofie vidím nejenom důraz na vysokou úroveň poskytovaných služeb, ale také zapálení, laskavost a empatii, bez kterých si kvalitní výživové poradenství nedokážu představit. Někdy zkrátka vnitřně tušíte, že tohle je to „ono“ a jsem nesmírně vděčná, že tomu můžu jít naproti a rozšiřovat tak svou působností know-how, které doslova mění životy.

Bude mi ctí stát se Vaším průvodcem a dovést Vás k výsledkům, které budou dlouhodobé a udržitelné. Ten první krok je zásadní – začít. Se vším ostatním už si, věřím, společně poradíme. Kontaktujte mě ještě dnes.

 

 • Jídelníček na míru mi věnovala dcera ke kulatým narozeninám. Spolupracovala jsem na něm s Kamilkou, která mě velmi srozumitelně, mile, ochotně a lidsky provedla celým procesem. Vše mi pečlivě vysvětlila, vyslechla mé potřeby a se zájmem sledovala výsledky. S její úžasnou pomocí jsem dokázala i ve zralejším věku změnit své stravovací návyky, shodit několik kilogramů a hlavně se zbavit problémů s trávením. Moc za to děkuji a mohu jen a jen doporučit.

  Alena Levá
  Klientka Kamily Černé
 • S jídelníčkem jsem naprosto spokojená. Dokonce už jsem se dostala k vysněnému intuitivnímu stravování, ale do jídelníčku stále často nahlížím a to jak pro recepty, tak i pro radu. Mimo jiné jsem si díky jídelníčku zamilovala i spoustu nových věcí. Co se týče mých tělesných a psychických pokroků, opravdu jsem vzrostla. Vrátila jsem se k pravidelnému pohybu a nejen, že jsem shodila nějaké to kilo, ale dostávám se i do bodu, kdy mám opravdu ráda své tělo i sama sebe. Vy a váš jídelníček jste pro mě byly jedním z prvních krokem k tomu, aby se ze mě stal milující člověk a to myslím naprosto vážně. Jsem vám opravdu velmi vděčná a za vše moc děkuji.

  Diana Bártová
  Klientka Kamily Černé
 • Měla jsem možnost spolupracovat osobně jak s Markét tak i s Kamilou, a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem mohla udělat. Ve stravování jsem měla opravdu velký zmatek a hromada informací, ve kterých jsem se nevyznala, mi opravdu nepomáhaly. Spolupráce mi pomohla najít správný balanc a pestrou stravu, která mému tělu vyhovuje a prospívá. Proto kdybych byla opět před rozhodnutím jestli jít do spolupráce, ani chvíli bych neváhala a vlastně ušetřila čas v nevědomosti a zbytečném trápení.

  Ellen Slezáčková
  Klientka Kamily Černé
 • Víc jak roční spolupráce s Markét Gajdošovou a Kamilou Černou od základů změnila můj pohled na stravování a diametrálně změnila způsob, jakým o jídle přemýšlím. Jakmile bylo jídlo vyřešeno, získala jsem nejen svobodu, po které jsem dlouho toužila, ale také mentální kapacitu k řešení dalších témat a seberozvoje. Získala jsem mnohem větší důvěru sama v sebe, a to jak v osobní, tak i pracovní rovině. Vůbec nepochybuji o tom, že vybrat si pro tuto ne úplně jednoduchou cestu právě MG COACHING® bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, která jsem v životě udělala.

  Eva Bartošová
  Klientka Kamily Černé
 • MG COACHING® a Kamilu Černou jsem oslovila, protože jsem potřebovala ve svém chaosu v jídle najít kotvu. Zkrátka zázemí, kterému budu na sto procent důvěřovat. Dostala jsem to vše a navíc kompas, protože jako by se mi ukázala nová kapitola v životě a já věděla, kam jít. Díky jídelníčku jsem se naučila opravdu naslouchat svému tělu a odříznout stopy minulosti. Bez něho bych nikdy nezjistila, co mi doopravdy vyhovuje a stále bych se točila v jakémsi kruhu. Spolupráci doporučuji každému, kdo chce udělat krok novým směrem a konečně dát sebe na první místo.

  Františka Brzobohatá
  Klientka Kamily Černé
 • Kamča mi pomohla si uvědomit, že v dlouhodobé udržitelnosti je klíč. Dnes už dobře vím, proč nebudu podstupovat různé, mnohdy extrémní diety s co nejrychlejším výsledkem. S pomocí Kamily se mi z toho bludiště pomalu, ale jistě daří nacházet cestu ven. Spolupráce mi toho prozradila mnoho nejen o jídle, ale hlavně o celkovém přístupu k životu, na který se ve spolupráci klade velký důraz. Uvědomila jsem si, jak je tělo komplexní a jak všechno souvisí se vším. Díky spolupráci dnes dokážu mnohem lépe naslouchat a odpovídat potřebám svého těla.

  Kristýnka Rumánková
  Klientka Kamily Černé
 • Kamča je takový můj pohon za lepší budoucností. S klidem na duši můžu říct, že takový posun, jaký jsem udělala za poslední měsíce, bych sama neudělala ani v řadě let. Hned po první konzultaci jsem věděla, že jsem se vydala správnou cestou. Líbí se mi, jak společně probíráme různá témata, čímž se otevírají další možné otázky k řešení. Výživou to zdaleka nekončí. A hlavně na to člověk konečně není sám. 

  Veronika Kosternová
  Klientka Kamily Černé
 • S Kamčou neřešíme pouze jídlo, jako se dočkáte u většiny „odborníků“, ale spolupráce trefnými otázkami a úkoly míří o hodně dál, jelikož to není pouze o jídle, ale o celkovém psychickém nastavení, práci s myšlenkami a utváření nového, lepšího, života. Jsem vděčná, že mám tu možnost s Kamilou spolupracovat. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí mého života.

  Adéla Volková
  Klientka Kamily Černé
 • S Kamčou jsem začala pracovat na jídelníčku a pohybu tak, aby se nejednalo pouze o dočasný návyk, ale o změnu životního stylu. Vždy s empatií respektovala moje potřeby, pomohla mi překonat strach a provedla mě změnou jako rovnocenný partner, o kterého se můžete opřít a kterému můžete věřit. Proces mi vždy detailně vysvětlila a vyslechla mé potřeby a preference. Kamča se zajímá, motivuje a stará o celý proces s takovým zápalem, který mohou mít pouze lidi, kteří to dělají srdcem. Děkuji za cennou zkušenost a vřele doporučuji.

  Marie Smržová
  Klientka Kamily Černé
 • Každá z nás ví, jak těžce se shazuje po dětech a po určitém věku. Díky Kamilce jsem opět rozkvetla a začala se mít rada. Její výživové poradenství a jídelníček na míru mi otevřely nové obzory. Kamilka je úžasný člověk. Vše co dělá, dělá naplno a důsledně. Děkuji za neskutečný přínos do života!

  Irina Vagenknecht
  Klientka Kamily Černé
 • Spolupráce s Kamčou byla komplexní, pozitivní a přinesla mi spoustu informací o tom, jak vybírat jídlo a kombinovat, aby tělu nic nechybělo. Vždy mi byla ochotná rychle poradit, ať už přes zprávy nebo videohovor a upravovala mi plán dle mých aktuálních potřeb. Díky jejímu vedení se již konečně orientuji ve výživě a cítím se mnohem lépe.

  Anita Martincová
  Klientka Kamily Černé
 • Kamču můžu doporučit každému, kdo se snaží se svým tělem něco udělat. Nastavily jsme jídelníček a již po pár týdnech byly vidět výsledky, centimetry šly dolu. Kamča je velmi sympatický člověk se srdcem na pravém místě. Dokáže Vás motivovat a je vidět, že ji její práce baví!

  Kristýna Tvrzová
  Klientka Kamily Černé
 • Kamču jsem oslovila, protože jsem potřebovala podpořit zdraví a stabilizovat stravovací režim, s malým miminkem to tehdy nebyla žádná sláva. Spolu jsme vybudovaly nový funkční systém, na který se mohu spolehnout, který je flexibilní a neomezující. Je to cesta, některé věci není příjemné slyšet, ale stojí to za to. Kamča je profesionální, empatická a bude pro vás chtít to nejlepší. Je cítit, že to pro ní není jen práce, ale něco víc. Navíc jsem se naučila tolik skvělých receptů, které chutnají i všem doma. Velké díky!

  Nikola Navrátilová
  Klientka Kamily Černé
 • Strašně obdivuji s jakým nasazením, láskou a oddaností přistupuje Kamila ke své práci a všem svým klientům. Všechno, co se může zdát jako překážka, je s ní jen kamínek na silnici, co při cestě nejde ani cítit. Poprvé v životě jsem měla pocit, že na tu novou životní etapu plnou změn nejsem sama. Nedokážu ani slovy popsat, jak obrovskou podporu mi dala k tomu, abych se dostala tam, kde jsem dnes. Když jsem do toho šla, tak jsem věděla, že největší změna, kterou od toho celého očekávám, je redukce váhy. ALE to, co se všechno změnilo, je prostě neuvěřitelný. Můj mindset se otočil o milion stupňů. Moc děkuji.

  Dominika Jelínková
  Klientka Kamily Černé