Třetí Restart Masterclass s Markétou Gajdošovou

Není to tak dávno, co úspěšně skončil druhý běh unikátního programu Restart Masterclass a my už vás zveme na další. A pokud jste do teď váhali, zda se do programu zapojit, tak tohle je „sign to do it“! Na co se můžete těšit?

Restart Masterclass je unikátní program s omezenou kapacitou účastníků, který slouží k pochopení a znalostnímu obsažení všech aspektů stravovacího a lifestyle režimu a jejich vyřešení „jednou provždy“ – potvrzují to stovky spokojených klientů MG COACHING® od běžné klientely přes olympijské sportovce až po královskou rodinu.

Tohle je pro vás  jedinečná šance, jak začít spolupracovat s Markét. Její čekací lhůty jsou totiž stále delší (aneb pozdravy do roku 2024!) a právě z toho důvodu vytvořila komplexní program Restart Masterclass, kde získáte hlubší vhled do výživy jako celku a odpovědi na dosud nikdy nezodpovězené otázky. S přihláškou proto rozhodně neváhejte. Naše zkušenost totiž velí, že po zveřejnění nového termínu Restart Masterclass programu se kapacita naplní do několika hodin.

 

Co říkají absolventky Restart Masterclass?

Lucie Šturmová

Dvanáct týdnů, tři měsíce, jeden kvartál, čtvrtina roku. Čeho se dá za tento časový interval dosáhnout? Třeba postavit oceánskou plachetnici. Nebozískat základy výživové gramotnosti a posunout se o další krok na cestě k sobě a ke zdravému vztahu k jídlu. Je to otázka priorit. Jaké jsou ty Vaše? Mojí prioritou bylo dozvědět se více o tom, jak správně jíst a jak na celou tuto problematiku nahlížet, proto byl pro mě kurz jasnou volbou. Všechna má očekávání se bez pochyb naplnila. Bylo mi ctí se zúčastnit. Každému, kdo se v tomto ohledu hledá, anebo se chce prostě dozvědět více, bych kurz ze srdce doporučila.

 

Iva Krochotová

Masterclass pro mě byla cesta. Cesta, na které jsem se dozvěděla spoustu nových informací a zažila spoustu “aha“ momentů. Se znalostmi, které jsem v rámci výživy již měla, mi to všechno do sebe začalo zapadat jako puzzle. Masterclass řadím mezi mé nej investice do sebe samotné, a to jak finanční, tak zejména časové. Byly to plnohodnotně strávené večery, po kterých se mi zasteskne. Proto tajně doufám, že bude i navazující Masterclass. Především díky Markét byly lekce plné pozitivní energie, motivace a podpory. Byla radost být součástí.

 

Simona Steigerová

Masterclass pro mě znamenal obrovskou změnu a neuvěřitelný balík přehledných informací. Doteď si na Markét každý den vzpomenu. Je pro mě obrovskou inspirací a motivací, že jdu správným směrem. Markétka a celý její tým, který jsem poznala díky Masterclass a začala sledovat na sociálních sítích, poslouchat podcasty, mi pomohl otevřít oči v situacích, které by mě dříve nenapadly, že by mohly s výživou souviset. Kurz mi dal odvahu jít za svým snem. Být „jednoduše“ šťastná. Děkuji!

 

 

Simona Sabolová

Do Restart Masterclass som sa prihlásila na poslednú chvíľu a tak trochu intuitívne. Už dlhšiu dobu som rozmýšľala, že potrebujem pomôcť snastavením ohľadom výživy. Informácií je veľa a vyhodnotiť, čo je správne, je náročné. Ďakujem sama sebe za túto intuíciu a za to, že som do tohošla. Táto investícia do mňa za to úplne stála. Bolo to skvelých 12 týždňov a ja verím v ďalšie pokračovanie – lebo čím viac viem, tým viac ešte chcem vedieť. Markét, si skvelá v tom, čo robíš a bolo mi cťou!

 

Restart Masterclass v kostce
  • Restart Masterclass je soukromý tříměsíční skupinový program s omezenou kapacitou účastníků.
  • Slouží k pochopení vlastního stravování a všech návyků s ním spojených. Zároveň má pomoci změnit zajetý režim, který Vám už třeba aktuálně neslouží, nebo posunout svoje stravování směrem, jenž Vám bude naplno vyhovovat.
  • Program bude probíhat od 12. září do 30. listopadu 2022 a obsahuje 2 setkání týdně, celkem tedy 24 setkání v průběhu programu.

 

Na co všechno se můžete těšit?
  • Propojení teorie s praxí a vedení k naplnění stanovených cílů.
  • 1× týdně proběhne živá tematická lekce (60 minut) v soukromé skupině – vždy v pondělí od 19:30 do 20:30.
  • 1× týdně se propojíme přes skupinový Q&A live stream (60 minut) prostřednictvím soukromého Zoom hovoru – vždy ve středu v 19.30 do 20.30.
  • Budete mít k dispozici archivované záznamy z lekcí a skripta s teorií i praxí.
  • Součástí je též i intenzivní podpora v průběhu programu.

 

Proč si to nemůžete nechat ujít?

Jedná se o zcela unikátní koncept, který u nás v oblasti stravování nemá obdoby. Je plně veden výhradně Markét Gajdošovu, jednou z nejvyhledávanějších nutričních poradkyň československé scény. Při zájmu o spolupráci s MG COACHING® tak nemusíš čekat dalších několik měsíců na to, až si na Vás Markét nebo někdo z jejího týmu udělá čas. Můžete se přímo s ní potkat už za pár dní.

 
Jak funguje registrace na Restart Masterclass?

Jak už to v MG COACHING® bývá zvykem, veškeré kurzy jsou kapacitně omezené. To proto, že si v nich zakládáme na komunitní atmosféře, maximální efektivitě, důvěře a individuálním přístupu. A Restart Masterclass rozhodně není výjimkou.

Pokud se chcete do programu přihlásit, nejprve si prosím sjednejte krátký informační call s koordinátorkou programu Markétou Maršíkovou, která vám poskytne veškeré bližší informace, včetně ceny. Bude prostor na Vaše otázky, vyjádření Vašich očekávání a na základě rozhovoru si vzájemně potvrdíte, zda je Restart Masterclass pro Vás tím správným programem.

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT DO MASTERCLASS

 

 
MG COACHING® můžete sledovat i tady: