ANEŽKA DOLEŽALOVÁ

Lead Nutritionist MG COACHING®


Už odmalička mě bavilo pomáhat mamince v kuchyni. Velmi brzy jsem se naučila sama péct a později i vařit. Primární láska k jídlu se skloubila s jeho přípravou, vymýšlením receptů, servírováním, focením, technologií potravin a v neposlední řadě také s bezmeznou láskou k výživě. Z nenápadného koníčku, který začal v kuchyni, se tak stala vášeň na celý život, která nakonec nevyhnutelně definovala všechny moje osobní i kariérní kroky.

Samotná cesta ke studiu výživy nebyla v mém případě jednoduchá ani přímočará. Na střední škole jsem si sebe samu představovala spíše v bílém plášti v potravinářské laboratoři. Moje zapálení pro potravinářskou chemii vygradovalo po ukončení osmiletého gymnázia nástupem na vysokou školu s chemickým zaměřením. V tento čas, po maturitě, se u mě vyskytly zdravotní problémy, způsobené infekčním onemocněním trávicího traktu pojícím se s kaskádou komplikací. Ty pramenily ze špatných stravovacích návyků; a to i přesto, že jsem se stravovala z tehdejšího pohledu velmi “zdravě”, o výživu se zajímala řadu let a neměla tedy o svém stravování pochyb. Nicméně, nesprávná definice toho, co je zdravá strava, co je pro mé tělo adekvátní a především otázka správného množství zapříčinily nemoc, která mě vzápětí přinutila studium ukončit. 

Právě tyto zdravotní problémy mě donutily zajímat se se o výživu ještě hlouběji a v návaznosti na to se přihlásit na obor Výživa a potraviny na Českou zemědělskou univerzitu v Praze, kde započala má profesní výživářská cesta. I já jsem byla kdysi stejně, tak jako je dnes spousta klientů stojcích na počátku změny, zmatená ze všech výživových směrů a mýtů. I já jsem si kdysi myslela, že zdravý životní styl rovná se diety, extrémy a nekonečný diskomfort plný utrpení. I já jsem s tímto přístupem došla do bodu, kdy mi přídavné jméno “zdravý” před slovním spojením “životní styl” v konečném důsledku vlastně ani nedávalo smysl. A teprve tam jsem se vydala hledat cestu jinou – smysluplnou. Kroky, které jsem tehdy učinila, mě postupně dovedly až sem, kdy tím vším nejen sama naplno žiju, ale kdy mám především možnost ukazovat cestu dál.


Jsem absolventkou bakalářského a magisterského oboru Výživa a potraviny na České zemědělské univerzitě v Praze. Ačkoliv byl mnou vystudovaný obor zaměřený i mimo výživu člověka (například na hodnocení bezpečnosti a kvality potravin a na jejich technologii výroby), již od počátku jsem tíhla primárně k oblasti poradenství a racionální výživy. Abych si svůj pohled na výživu rozšířila i mimo akademickou obec, absolvovala jsem během studia rekvalifikační kurz výživového poradce s akreditací MŠMT. Právě touha pomáhat lidem na jejich cestě za spokojenějším já, bez nutnosti jakýchkoliv extrémů, být jejich průvodcem, rádcem a oporou, mě vždy v těžkých chvílích studia táhla kupředu. Během studia jsem byla neustále fascinována biochemickými a fyziologickými pochody, které se v lidském těle odehrávají, souvislostmi a vlivy, které vhodně nastavená výživa má, nejen v prevenci a léčbě celé řady onemocnění, ale také na naši psychickou pohodu a mnoho dalších aspektů v našem životě. To mé zapálení pro výživu jen a jen prohlubovalo, aby vyvrcholilo do bodu, kde jsem nyní.

Spojení s Markétou bylo tím nejpřirozenějším vyvrcholením mé životní cesty, která tímto byla plně odstartována. Být součástí MG COACHING® je pro mě životním a kariérním snem, úspěchem a posláním. Markéta stvořila úspěšný koncept, který nemění k lepšímu pouze jídlo na talíři klientů, ale i životy. Nikdy nepřestanu být vděčná za možnost růstu a stávat se tak nejenom lepším výživářem, ale i člověkem. Důvěry, kterou do mě Markéta vložila, si proto nesmírně vážím. Je mi ctí být součástí filozofie, kterou MG COACHING® představuje, a kterou já sama žiji. Ještě větší ctí je mi ale být prostředníkem k životním změnám svým klientů. Kontaktujte mě ještě dnes.

REFERENCE

Spolupráce s Anežkou patří mezi mé nejlepší rozhodnutí, které jsem, kdy mohla udělat. Do této spolupráce jsem se chystala delší dobu, ale několikrát jsem to odložila, z důvodu nějaké své vnitřní nejistoty, jestli to opravdu potřebuji, jestli si to nedokážu vyřešit sama. Když jsem se rozhodla MG COACHING® oslovit a ozvala se mi právě Anežka s tím, že spolupráci  můžeme zahájit, byla mi sdělena lékaři nepříznivá diagnóza. Ihned v tu chvíli jsem věděla, že jakmile budu mít po léčbě, je právě zahájení této spolupráce první věc, do které se pustím. Mým hlavní cílem bylo jen a jen zdraví. Uzdravit tělo po náročné léčbě stravou a nejen tou. Anežka mi v tomto období pomohla tělo nastartovat, uzdravovat a to prostřednictvím několika aspektů, na kterých jsme spolu pracovaly a které rozhodně nekončí jen u stravy. Naučila mě pochopit a vnímat své tělo v oblastech psychiky, sílu spánku, pitného režimu, hormonálních změn v těle a spoustu dalšího. Mít v takové životní etapě, kdy chcete pro sebe udělat to nejlepší, změnit návyky, které nefungují nebo naopak jen zlepšit a posunout, ty které Vám fungují, po boku člověka, který je neskutečně empatický, chápavý a dokáže vždy s nejvyšší profesionalitou odpovědět a vysvětlit nezodpovězené, to na 1000% je z mé vlastní zkušenosti Anežka. Není jen profesionálem ve svém oboru, ale taky člověkem se srdcem na pravém místě. Nemáte na této cestě jen skvělou výživovou koučku, ale dovolím si říct, že kamarádku, parťačku. Pokud váháte, tak můžu jen říct, že tady jste správně a budete jen litovat toho, že jste se do toho nepustili dřív. 🙂 Děkuji za tuto zkušenost! 🫶
Dominika Náhlovská

Klientka Anežky Doležalové

Spolupráce s Anežkou mi otevřela oči v mnoha směrech a pomohla mi vymanit se z kolotoče pokusů o zhubnutí. Přestože jsem měla nastudováno mnoho informací, nebyla jsem schopna je aplikovat sama na sebe. Díky Anežce jsem našla směr, který je pro mě dlouhodobě udržitelný. Velmi si vážím Anežčina laskavého přístupu, možnosti probrat skutečně cokoliv, vracet se k otázkám a postupně odkrývat, kdo jsem, co chci a co je pro mě nejlepší. Cesta, kterou jsme spolu absolvovaly, pro mě nebyla vždy snadná. Na druhou stranu jsem zjistila, že pokud se chci změnit, nemusím být na sebe tvrdá, ani u toho nemusím trpět. Právě naopak, může to být to nejhezčí, co jsem sama pro sebe udělala.
Dana Kozlová

Klientka Anežky Doležalové

Ke spolupráci s MG COACHING® jsem se odhodlávala několik měsíců, ale lituji jen toho, že jsem to neudělala dřív. Anežka je vstřícná, chápavá, profesionální a konzultace s ní byly moc fajn. Jídelníček je sestavený na míru vašemu tělu a všem jeho potřebám, navíc je opravdu flexibilní a splňuje jeho funkci. Anežce vděčím za to, že už nemusím neustále přemýšlet nad svým stravováním a můj život je tak zase o něco jednoduší.
Kristýna Sedláčková

Klientka Anežky Doležalové

Spolupráci s Anežkou mohu 100% doporučit! Milejšího a chápavějšího člověka si nemůžete více přát jako výživáře. Líbí se celkový přístup týmu MG, který není jen o jídle, ale taky o emocích, psychice a individualitě každého člověka. Mým primárním cílem bylo vyřešit správné nastavení stravy - vyřešeno a k tomu jsem dostala mnohem víc. Dozvěděla jsem se plno nových věcí, objevila nové potraviny a části do sebe konečně zaklaply. Mohu jíst co mám ráda, bez omezení a výčitek. Nelituji spolupráce s Anežkou ba naopak, maximálně mě posunula a udělala ze mě velmi spokojenou a klidnější osobu, plnou energie, která chce na sobě dál pracovat ve všech směrech.
Kateřina Dudková

Klientka Anežky Doležalové

Koučing s Anežkou bola zatiaľ najlepšia investícia v mojom živote. S jej pomocou som sa dostala späť na svoju cestu, ktorú milujem. Zmenil sa môj pohľad na seba, na jedlo a tak celkovo na život a na to, čo sa v ňom dá dokázať, ak dáme svojmu telu dostatok (jedla, lásky, času, možností…). Môžem sa len pridať k zástupu spokojných klientov, ktorí keď tvrdia, že tento koučing má presah oveľa ďalej ako k jedálničku, majú na 100% pravdu. Ďakujem, že som mohla!
Simona Sabolová

Klientka Anežky Doležalové

Keď som sa púšťala do spolupráce s Anežkou, vedela som, že robím správne rozhodnutie, za ktoré budem sama sebe ďakovať. Celý proces však naozaj prekročil moje očakávania. Anežka mi pomohla zmeniť pohľad na koncept zdravého životného štýlu, aktívne so mnou pracovala na obnove pozitívneho vzťahu k jedlu a k sebe samej. Počas celej našej spolupráce mi bola veľkou oporou, mohla som sa na ňu kedykoľvek obrátiť a hlavne som s ňou mohla otvorene a úprimne komunikovať akékoľvek svoje myšlienkové pochody. Možnosť našej spolupráce si veľmi cením a znamená pre mňa naozaj veľa. Ďakujem!
Ema Omastová

Klientka Anežky Doležalové

Po mnohých rokoch rôznych extrémov a pokusov nájsť dlhodobo udržateľný režim som sa rozhodla nechať si pomôcť skutočným odborníkom, pričom obrátiť sa na MG COACHING® bola pre mňa jasná voľba. Anežku som oslovila s jednoduchou prosbou o vypracovanie stravovacieho plánu, ktorý by mi zabezpečil stabilitu a dostatok energie a zároveň pomohol zlepšiť môj vzťah k jedlu. Nielen, že výsledok na 100% naplnil moje očakávania, ale dostala som ešte omnoho viac – úžasný prístup, kde sa navzájom dopĺňali empatia a profesionalita. Anežka nezostala iba pri tom, aby som dôkladne porozumela obsahu jedálnička, ale dbala aj na to, aby som k nemu mala skutočne „zdravý“ prístup, ktorý je aspoň tak dôležitý ako to, čo je na tanieri. Odporúčam osloviť Anežku každému, kto hľadá odborníka so srdcom na pravom mieste.
Patrícia Kováčiková

Klientka Anežky Doležalové

MG COACHING® sleduji už delší dobu, souzním s jejich filozofií a považuji je za špičky v oboru, proto jsem neváhala a oslovila právě je. Spolupráce s Anežkou bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí za poslední dobu! O výživě jsem měla mnoho informací, ale až díky Anežce jsem se v nich dokázala zorientovat, a hlavně je využít v praxi. Naučila jsem se líp plánovat, srovnat si priority a přistupovat k celé problematice komplexně a s respektem sama k sobě. Velmi si vážím Anežčiny precizní práce a spousty energie, kterou mi věnovala. Vždycky přesně věděla, co potřebuji slyšet. Musím vyzdvihnout individuální, lidský a přátelský přístup! Děkuju za všechno.
Anna Čápová

Klientka Anežky Doležalové

Při zahájení spolupráce s Anežkou jsem si svými cíli dovolila být hodně abstraktní. Především jsem věděla, na jakých principech už fungovat nechci. Jen jsem si moc přála, aby se něco změnilo, ačkoliv se mi to zdálo nepředstavitelné. To jsem ale netušila, kam se v průběhu posunu, do jakých oblastí se až naše spolupráce propíše a především, jak moc budu za Anežku vděčná. Vždy mě znovu navedla správným směrem, ukázala mi, jak může chutnat příměří s vlastní hlavou a tělem, a především mi celou dobu byla tak potřebnou oporou, že bych si bez ní moji cestu nedokázala představit.
Michaela Hamrlová

Klientka Anežky Doležalové

Popravdě, když jsem dostal možnost spolupráce s MG COACHING®, respektive s Anežkou, úplně jsem takovým zázrakům nevěřil. Jako celoživotní sportovec jsem věděl, že strava, suplementace a výživa je důležitá, ale že to udělá až taková kouzla, to jsem ani náhodou nečekal. Po první konzultaci s Anežkou, při které dostala absolutní důvěru, jsem byl všemu otevřený a hned jsem začal vše plnit. A ono to neslo výsledky! Anežka mi dodala poslední článek v tom, co jsem potřeboval. Díky tomu všemu mám pořád dostatek energie a to i ve velice těžkých přípravách na zápasy v boxu. Cítím se s jídlem skvěle, nemám vůbec žádný důvod nic měnit. A to nemusím vůbec říkat, že Anežka je skvělý člověk, který mi vážně moc pomohl. Je lidská, s absolutně úžasným přístupem. Takže moc děkuji za vše!
Jan Semlbauer

Klient Anežky Doležalové

Celý koncept MG COACHING® je pro mě srdcovou záležitostí. V rámci spolupráce s Anežkou jsem znovuobjevila cestu ke zdravému vztahu k jídlu a k sobě samé. Nutriční plán byl pokaždé úžasně a pečlivě zpracovaný, nikdy mi nechybělo nic, co mám ráda. Anežka tu pro mě byla vždy, když bylo potřeba dodat sílu a odvahu pokračovat dál. Díky filozofii, se kterou souzním, jsem změnila naprosto zásadní věc – nastavení mysli. Ze srdce jedno velké DĚKUJI.
Ema Svobodná

Klientka Anežky Doležalové

Pokud hledáte odborníka s empatickou duší, který vás provede životní změnou, neváhejte. Za svůj život jsem vyzkoušela velké množství způsobů jak jíst zdravě a jak zredukovat svoji váhu. Rozhodla jsem se, že si zasloužím zainvestovat do svého zdraví. Moje volba padla na Anežku. A nelituji! Nejprve důsledná, ale citlivá analýza toho, co vlastně dělám špatně. A pak trpělivé vysvětlení jak na to. Oceňuji, že mě do ničeho netlačila a nechala, ať věci vstřebám a pak je uvedu do života. Dnes mne už jen mrzí, že jsem se s ní nepotkala dříve. Tak jako pomohla mně, pomůže i vám.
Eliška Michálková

Klientka Anežky Doležalové

Mockrát Anežce děkuji za všechny rady, které mi dala a za sestavení stravovacího plánu. Přestože chodím pravidelně cvičit, bez správného stravování by nic samo o sobě nemělo takový efekt, kterého jsem chtěla dosáhnout! Navíc se konečně cítím skvěle, mám více energie a jsem zkrátka v pohodě.
Adéla Linková

Klientka Anežky Doležalové

Anežka je opravdu člověk na svém místě, a jsem velice vděčná za to, že jsem pod jejími jídelníčkovými křídly. Nejen, že ten zápal ke zdravé stravě od ní odchytíte, ale hlavně ho pochopíte. Půlku života jsem jedla pořád to samé, zkoušela zaručeně diety, jako moje kámošky, a teď konečně má moje stravování smysl. Díky moc!!!
Karolína Voců

Klientka Anežky Doležalové

Nejlepší rozhodnutí a investice mého života? Jednoznačně výživový koučink od MG ve spolupráci s Anežkou. Momentálně se díky spolupráci nacházím v bodě, kdy nejen že podávám sportovní výkony jako nikdy předtím, jsem zdravá a plná energie, ale hlavně jsem v míru s jídlem. Jedno velké děkuji patří Anežce, která celou dobu na této cestě stála při mně.
Eva Dobešová

Klientka Anežky Doležalové

Spolupracovat s Anežkou bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Během pár měsíců mi pomohla se všemi problémy a otázkami, které jsem okolo stravování měla. A tím zlepšila můj vztah k jídlu i k sobě samé nepopsatelným způsobem. Společně jsme hledaly a nakonec našly cestu, která mi vyhovovala nejvíc. Ze spolupráce čerpám snad ve všech oblastech svého života, a tak si neustále děkuji za to, že jsem ji oslovila. Nemůžu být více spokojená a vděčná. Velké díky!
Blanka Vodvářková

Klientka Anežky Doležalové

Ke spolupráci s MG COACHING® mě přivedla touha po lepším já, po změně, po zdraví. Věděla jsem, že pro podporu mého zdraví a sebe samotné potřebuji informace, rady a hlavně podporu. To vše jsem ve výživovém koučingu s Anežkou našla a nemohu ani vyjádřit to, jak moc jsem vděčná za vše, co mi poskytla, jelikož šlo o mnohem více než jídelníček. Byla to výživa pro mé tělo a hlavně i mysl, a to jsem přesně potřebovala. Anežka mi poskytla krásný lidský přístup, odbornost, péči, podporu, a za to jsem jí i celému MG COACHING® velmi vděčná. Spolupráci mohu opravdu jen doporučit!
Eliška Kohoutková

Klientka Anežky Doležalové

Ke spolupráci s MG COACHING® mě přivedla touha po lepším já, po změně, po zdraví. Věděla jsem, že pro podporu mého zdraví a sebe samotné potřebuji informace, rady a hlavně podporu. To vše jsem ve výživovém koučingu s Anežkou našla a nemohu ani vyjádřit to, jak moc jsem vděčná za vše, co mi poskytla, jelikož šlo o mnohem více než jídelníček. Byla to výživa pro mé tělo a hlavně i mysl, a to jsem přesně potřebovala. Anežka mi poskytla krásný lidský přístup, odbornost, péči, podporu, a za to jsem jí i celému MG COACHING® velmi vděčná. Spolupráci mohu opravdu jen doporučit!
Eliška Kohoutková

Klientka Anežky Doležalové

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec egestas urna et ex molestie viverra. Etiam sollicitudin massa nulla, a malesuada nulla vulputate id.
Kristýna Sedláčková

Klientka Anežky Doležalové

Spolupráci s Anežkou mohu 100% doporučit! Milejšího a chápavějšího člověka si nemůžete více přát jako výživáře. Líbí se celkový přístup týmu MG, který není jen o jídle, ale taky o emocích, psychice a individualitě každého člověka. Mým primárním cílem bylo vyřešit správné nastavení stravy - vyřešeno a k tomu jsem dostala mnohem víc. Dozvěděla jsem se plno nových věcí, objevila nové potraviny a části do sebe konečně zaklaply. Mohu jíst co mám ráda, bez omezení a výčitek. Nelituji spolupráce s Anežkou ba naopak, maximálně mě posunula a udělala ze mě velmi spokojenou a klidnější osobu, plnou energie, která chce na sobě dál pracovat ve všech směrech.
Kateřina Dudková

Klientka Anežky Doležalové

Koučing s Anežkou bola zatiaľ najlepšia investícia v mojom živote. S jej pomocou som sa dostala späť na svoju cestu, ktorú milujem. Zmenil sa môj pohľad na seba, na jedlo a tak celkovo na život a na to, čo sa v ňom dá dokázať, ak dáme svojmu telu dostatok (jedla, lásky, času, možností…). Môžem sa len pridať k zástupu spokojných klientov, ktorí keď tvrdia, že tento koučing má presah oveľa ďalej ako k jedálničku, majú na 100% pravdu. Ďakujem, že som mohla!
Simona Sabolová

Klientka Anežky Doležalové

Keď som sa púšťala do spolupráce s Anežkou, vedela som, že robím správne rozhodnutie, za ktoré budem sama sebe ďakovať. Celý proces však naozaj prekročil moje očakávania. Anežka mi pomohla zmeniť pohľad na koncept zdravého životného štýlu, aktívne so mnou pracovala na obnove pozitívneho vzťahu k jedlu a k sebe samej. Počas celej našej spolupráce mi bola veľkou oporou, mohla som sa na ňu kedykoľvek obrátiť a hlavne som s ňou mohla otvorene a úprimne komunikovať akékoľvek svoje myšlienkové pochody. Možnosť našej spolupráce si veľmi cením a znamená pre mňa naozaj veľa. Ďakujem!
Ema Omastová

Klientka Anežky Doležalové

Po mnohých rokoch rôznych extrémov a pokusov nájsť dlhodobo udržateľný režim som sa rozhodla nechať si pomôcť skutočným odborníkom, pričom obrátiť sa na MG COACHING® bola pre mňa jasná voľba. Anežku som oslovila s jednoduchou prosbou o vypracovanie stravovacieho plánu, ktorý by mi zabezpečil stabilitu a dostatok energie a zároveň pomohol zlepšiť môj vzťah k jedlu. Nielen, že výsledok na 100% naplnil moje očakávania, ale dostala som ešte omnoho viac – úžasný prístup, kde sa navzájom dopĺňali empatia a profesionalita. Anežka nezostala iba pri tom, aby som dôkladne porozumela obsahu jedálnička, ale dbala aj na to, aby som k nemu mala skutočne „zdravý“ prístup, ktorý je aspoň tak dôležitý ako to, čo je na tanieri. Odporúčam osloviť Anežku každému, kto hľadá odborníka so srdcom na pravom mieste.
Patrícia Kováčiková

Klientka Anežky Doležalové

MG COACHING® sleduji už delší dobu, souzním s jejich filozofií a považuji je za špičky v oboru, proto jsem neváhala a oslovila právě je. Spolupráce s Anežkou bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí za poslední dobu! O výživě jsem měla mnoho informací, ale až díky Anežce jsem se v nich dokázala zorientovat, a hlavně je využít v praxi. Naučila jsem se líp plánovat, srovnat si priority a přistupovat k celé problematice komplexně a s respektem sama k sobě. Velmi si vážím Anežčiny precizní práce a spousty energie, kterou mi věnovala. Vždycky přesně věděla, co potřebuji slyšet. Musím vyzdvihnout individuální, lidský a přátelský přístup! Děkuju za všechno.
Anna Čápová

Klientka Anežky Doležalové

Při zahájení spolupráce s Anežkou jsem si svými cíli dovolila být hodně abstraktní. Především jsem věděla, na jakých principech už fungovat nechci. Jen jsem si moc přála, aby se něco změnilo, ačkoliv se mi to zdálo nepředstavitelné. To jsem ale netušila, kam se v průběhu posunu, do jakých oblastí se až naše spolupráce propíše a především, jak moc budu za Anežku vděčná. Vždy mě znovu navedla správným směrem, ukázala mi, jak může chutnat příměří s vlastní hlavou a tělem, a především mi celou dobu byla tak potřebnou oporou, že bych si bez ní moji cestu nedokázala představit.
Michaela Hamrlová

Klientka Anežky Doležalové

Popravdě, když jsem dostal možnost spolupráce s MG COACHING®, respektive s Anežkou, úplně jsem takovým zázrakům nevěřil. Jako celoživotní sportovec jsem věděl, že strava, suplementace a výživa je důležitá, ale že to udělá až taková kouzla, to jsem ani náhodou nečekal. Po první konzultaci s Anežkou, při které dostala absolutní důvěru, jsem byl všemu otevřený a hned jsem začal vše plnit. A ono to neslo výsledky! Anežka mi dodala poslední článek v tom, co jsem potřeboval. Díky tomu všemu mám pořád dostatek energie a to i ve velice těžkých přípravách na zápasy v boxu. Cítím se s jídlem skvěle, nemám vůbec žádný důvod nic měnit. A to nemusím vůbec říkat, že Anežka je skvělý člověk, který mi vážně moc pomohl. Je lidská, s absolutně úžasným přístupem. Takže moc děkuji za vše!
Jan Semlbauer

Klient Anežky Doležalové

Celý koncept MG COACHING® je pro mě srdcovou záležitostí. V rámci spolupráce s Anežkou jsem znovuobjevila cestu ke zdravému vztahu k jídlu a k sobě samé. Nutriční plán byl pokaždé úžasně a pečlivě zpracovaný, nikdy mi nechybělo nic, co mám ráda. Anežka tu pro mě byla vždy, když bylo potřeba dodat sílu a odvahu pokračovat dál. Díky filozofii, se kterou souzním, jsem změnila naprosto zásadní věc – nastavení mysli. Ze srdce jedno velké DĚKUJI.
Ema Svobodná

Klientka Anežky Doležalové

Pokud hledáte odborníka s empatickou duší, který vás provede životní změnou, neváhejte. Za svůj život jsem vyzkoušela velké množství způsobů jak jíst zdravě a jak zredukovat svoji váhu. Rozhodla jsem se, že si zasloužím zainvestovat do svého zdraví. Moje volba padla na Anežku. A nelituji! Nejprve důsledná, ale citlivá analýza toho, co vlastně dělám špatně. A pak trpělivé vysvětlení jak na to. Oceňuji, že mě do ničeho netlačila a nechala, ať věci vstřebám a pak je uvedu do života. Dnes mne už jen mrzí, že jsem se s ní nepotkala dříve. Tak jako pomohla mně, pomůže i vám.
Eliška Michálková

Klientka Anežky Doležalové

Mockrát Anežce děkuji za všechny rady, které mi dala a za sestavení stravovacího plánu. Přestože chodím pravidelně cvičit, bez správného stravování by nic samo o sobě nemělo takový efekt, kterého jsem chtěla dosáhnout! Navíc se konečně cítím skvěle, mám více energie a jsem zkrátka v pohodě.
Adéla Linková

Klientka Anežky Doležalové

Anežka je opravdu člověk na svém místě, a jsem velice vděčná za to, že jsem pod jejími jídelníčkovými křídly. Nejen, že ten zápal ke zdravé stravě od ní odchytíte, ale hlavně ho pochopíte. Půlku života jsem jedla pořád to samé, zkoušela zaručeně diety, jako moje kámošky, a teď konečně má moje stravování smysl. Díky moc!!!
Karolína Voců

Klientka Anežky Doležalové

Nejlepší rozhodnutí a investice mého života? Jednoznačně výživový koučink od MG ve spolupráci s Anežkou. Momentálně se díky spolupráci nacházím v bodě, kdy nejen že podávám sportovní výkony jako nikdy předtím, jsem zdravá a plná energie, ale hlavně jsem v míru s jídlem. Jedno velké děkuji patří Anežce, která celou dobu na této cestě stála při mně.
Eva Dobešová

Klientka Anežky Doležalové

Spolupracovat s Anežkou bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Během pár měsíců mi pomohla se všemi problémy a otázkami, které jsem okolo stravování měla. A tím zlepšila můj vztah k jídlu i k sobě samé nepopsatelným způsobem. Společně jsme hledaly a nakonec našly cestu, která mi vyhovovala nejvíc. Ze spolupráce čerpám snad ve všech oblastech svého života, a tak si neustále děkuji za to, že jsem ji oslovila. Nemůžu být více spokojená a vděčná. Velké díky!
Blanka Vodvářková

Klientka Anežky Doležalové