MG® NUTRI MASTERCLASS

Soukromý vzdělávací skupinový program vedený Markétou Gajdošovou

MG® NUTRI MASTERCLASS S MARKÉTOU


 • Zajímáte se o výživu a zdravou životosprávu, ale cítíte se ztracení v protichůdných, rozporuplných, nelogických nebo nedostatečně vysvětlených informacích?
 • Chcete konečně jednou provždy porozumět funkční výživě, svému vlastnímu (nejen) stravovacímu režimu, stát se sami sobě nejlepším výživářem a aplikovat přístup, který 99 % lidí hledá celý život? 
 • Cítíte, že výživa není ani zdaleka jen o kaloriích a toužíte nahlédnout do skrytých (a v našich končinách zdánlivě neexistujících) tajů psychologie výživy, nutričních triků a výživových věd
 • Hledáte odborníka, který vás o výživě naučí to, co vám nikdy ve škole ani na kurzu neřeknou?
 • Nestačí vám jen vědět, co máte dělat, chcete vědět, PROČ to dělat
 • Chcete se to naučit od výživářky, která se svým profesním portfoliem #beentheredonethat? 

 

Nutri Masterclass je soukromý skupinový program pod osobním vedením Markéty Gajdošové, přední české výživové specialistky a zakládající výživářky vyhledávaného konceptu odborného nutričního poradenství MG COACHING®. 

Tento unikátní program s exkluzivním vzdělávacím konceptem a omezenou kapacitou účastníků slouží ke zvýšení informovanosti opomíjených a mnohdy zcela neznámých témat, která jsou klíčová k pochopení světa výživy a aplikace jejích principů do vlastní praxe.

Nově otevřený kurz vám předá nejen srozumitelné, prakticky aplikovatelné a vědecky podložené informace z oblasti výživy, psychologie výživy a lidského zdraví, ale taktéž přímý vhled do filozofie certifikovaných metodik MG COACHING® — lidsky, stravitelně a výživně. 

Kurz je plně veden Markétou, bez zastupujících lektorů. 

AKTUÁLNÍ TERMÍN: 3. 6. - 6. 8. 2024 / VYPRODÁNO, PLNÁ KAPACITA / *možné přihlásit se na waitlist k budoucím termínům zde

*Jedná se o program naživo – to přináší benefity jako jsou doplňkové lekce, Q&A hovory, Markétina přítomnost nejenom v živém a interaktivním vedení lekcí, ale také k flexibilnímu uzpůsobení obsahu.

SOUČÁSTÍ NUTRI MASTERCLASS - 

 • intenzivní a koncepčně vedený deseti-týdenní vzdělávací program
 • 21 výživných online live lekcí s Markétou Gajdošovou 
  každý týden 1x živá tematická lekce (70 min) v uzavřené skupině
  každý týden 1x interaktivní skupinový live stream + Q&A (70 min) ve skupinovém Zoom hovoru
 • 1x Q&A guest stream s nutričním týmem MG COACHING®
 • skripta s teorií i praxí certifikovaných metodik MG COACHING®
 • vědecké studie, odborné zdroje, open-access přístupy a zahraniční
  know-how z předních světových institucí oboru nutriční terapie,
  dietetiky a klinické výživy
 • 3 odborné moduly
 • praktické sebereflexní úkoly k uzavření každého modulu
 • otevřené diskuze a flexibilní program
 • propojení teorie s praxí a vedení k naplnění stanovených cílů
 • archivované záznamy z lekcí i Zoom hovorů
 • odborná podpora v průběhu programu
 • technická podpora v průběhu programu
 • certifikát o účasti s doložkou podpisu

REFERENCE

Nutri Masterclass naprosto předčil má očekávání. Hledala jsem informace o výživě, ale našla díky němu mnohem víc – sebe samu. Ze znalostí programu budu čerpat pro sebe i svoji rodinu celý život. Markéta je ohromná profesionálka a inspirace pro všechny ženy. Žádná otázka pro ni není špatně, všechny informace dokáže vysvětlit lehce a srozumitelně, s úsměvem a dobrou náladou. Děkuji, že jsem mohla být součástí. Pevně doufám v pokračování!
Lenka Fowle

Klientka Nutri Masterclass

Do Nutri MasterClass jsem šla plná přesvědčení, že se ve výživě dobře orientuji. Již během prvních lekcí jsem ale pochopila, že to tak není. Pod Markétiným vedením jsem se dostala na kompletně odlišný stupeň vnímání výživy a pochopila, proč výživa = zdraví. Markéta není jen výživový specialista, je také úžasně empatický člověk s neskutečnými znalostmi v mnoha oblastech, které se do výživy prolínají, a umí je také ve správný okamžik použít. Kurz zcela předčil má očekávání.
Michaela Kormanak

Klientka Nutri Masterclass

Do Masterclass jsem se přihlásila, abych se lépe zorientovala v problematice výživy a prohloubila tak své znalosti. Kurz mi však předal mnohem víc, než jsem od něj očekávala. Koncept kurzu není jen o výživě, ale také o důležitosti v oblasti spánku, stresu, time managementu, nastavení mindsetu a srovnání si priorit. Markéty přístup byl naprosto profesionální a přátelský, díky čemuž se nikdy nemusíte bát na nic zeptat. Prostředí, které se v kurzu utvoří, je naprosto bezpečné a vždy se vám dostaví precizní odpovědi.
Kristýna Horská

Klientka Nutri Masterclass

Chtěla bych vyzdvihnout Markéty naprosto profesionální a proklientský přístup – ať už se jednalo o probíraná témata, bezpečný prostor pro sdílení nebo kladení otázek. Dále její ochotu vždy precizně zodpovědět položené dotazy, péči o nás a naše pocity a zároveň to, že setkání se ukončilo, až když vše bylo zodpovězeno, ne podle hodinek. To vše je přesně to, proč spolupráce s Markét je jedinečná a já se těším na naši další.
Kateřina Potůčková

Klientka Nutri Masterclass

Účast v Masterclass bylo jedno z mých nejlepších životních rozhodnutí. Kurz mi pomohl uchopit výživu ze zcela jiné perspektivy než doposud, utužil mé znalosti a vyvrátil mnoho výživových stereotypů a omylů. Celý koncept má přesah i do dalších oblastí, díky čemuž dojde k přenastavení mindsetu, srovnání si priorit a velkému osobnímu rozvoji. Markétka je opravdovým profesionálem a velmi inteligentní bytostí s empatickým přístupem plným porozumění. Nemohu být více šťastná a vděčná, že jsem měla možnost být pod jejím vedením.
Klára Beranová

Klientka Nutri Masterclass

Bylo mi obrovskou ctí být účastníkem Nutri Masterclass. Byly to tři měsíce, během kterých jsem poznala sama sebe a které mi otevřely oči. Masterclass mi dal přesně to, co jsem potřebovala – spoustu informací z oblasti nejen výživy, ale i sportu, spánku, stresu, emocí, time managementu, ženské cykličnosti a mnoho dalšího. Markét je tou nejlepší učitelkou. Vše podává velmi jednoduše, srozumitelně a přiměje člověka jít až do hloubky problému. Kurz byl jednou z mých nejlepších životních investic do sebe, do svého zdraví. Nemůžu být vděčnější za možnost učit se od tak inspirující ženy, jakou Markéta je.
Klára Trtíková

Klientka Nutri Masterclass

Nutri Masterclass pro mě byl prostředkem k objevení nových informací v oblasti výživy, ale především taky k upevnění si skutečně funkčních základů. Kurz jsem taky vnímala jako příležitost k propojení se s Markét, jakožto mým největším vzorem v oblasti nutričního světa. Získala jsem nespočet informací a praktických technik, které se dají ihned aplikovat. Objevila jsem ještě větší potenciál výživy a pochopila, jak moc je náš vztah k jídlu důležitý! Markét umí nejen skvěle informace předávat, ale také nabízí bezpečný prostor, ve kterém se můžete zeptat na cokoliv. Moc děkuji!
Simona Žišková

Klientka Nutri Masterclass

Od Masterclass s Markétou jsem měla obrovská očekávání. Celý koncept mě nadchl. Složení celé skupiny bylo úžasné – tolik inspirativních žen a jejich aktivní zapojení do každotýdenní problematiky! Jsem vděčná každé z nich za skvěle otázky a za upřímné sdílení svých zkušeností. A jsem neskutečně vděčná za to, že jsem mohla poznat Markétu! Absolutně profesionální, laskavá, milá, vždy usměvavá a pozitivní osobnost, která má vždy na jakoukoliv otázku ihned odpověď bez jediného zaváhání. Tolik informaci, které jen utvrdily, jak všechno souvisí se vším. Opravdu si této tříměsíční jízdy vážím. Děkuji!
Erika McGregor

Klientka Nutri Masterclass

Účastnit se Masterclass byl nejlepší možný začátek mé cesty za studiem výživy. Neznamenalo to pro mě „pouhé“ vzdělávání, ale setkání s jednou z nejvyhledávanějších výživářek na naší scéně, splněný sen, urovnání priorit a sebepoznání. Kurz pokryl nejen oblast výživy, ale i úzce související oblasti jako sport, spánek, stress a time management, což je další aspekt, který mluví za vysokou kvalitu Markétina vzdělávání. S filozofií MG COACHING® souzním od samotného vzniku a bylo mi ctí být součástí tohoto projektu.
Tereza Papežová

Klientka Nutri Masterclass

Tři měsíce Masterclass programu v podání Markéty jsou přívalem pozitivní energie a spousty odpovědí na otázky, které ani nemusíte vyslovit, protože její slova člověku otevírají spoustu témat, která si dříve neuvědomoval. Markétina laskavost a pokora se odráží v celém programu, dokáže navést správným směrem. Člověk díky ní jde konečně směrem, který dlouho hledal, tím, který je pro něj přirozený a dává mu svobodu. Jednoznačně je to jedna z nejlepších věcí, co jsem pro sebe kdy udělala. Jsem Markétě nesmírně vděčná a děkuji.
Veronika Koppová

Klientka Nutri Masterclass

Do Masterclass jsem šla s tím, že základy ohledně výživy mám a do svého života je již zařazuji. Během programu pod vedením Markét jsem se ale i přesto dozvěděla zcela nové, nepopsatelně důležité informace, které u mě vedly v několika oblastech k uvědomění a otevření dalších témat. Hloubka a propojení, do kterého Markét v každém z tématu šla, byla zásadní. Po absolvování kurzu jsem začala na spoustu věcí nahlížet úplně jiným způsobem, pro mé tělo, mysl a spokojenost v životě lepším. Děkuji že jsem mohla být součástí tak skvělého programu.
Natálie Fišerová

Klientka Nutri Masterclass

Prihlásenie do Nutri Masterclass bolo určite jedno z najlepších rozhodnutí, ktoré som mohla urobiť. Celý kurz mi poskytol nový uhol pohľadu na seba samú, výživu a šport a pomohol tak zmeniť moje myslenie. Je to investícia, z ktorej budem čerpať už celý život a nikto mi ju nevezme. Markét je skvelá osoba, ktorá ma vždy pozorne vypočula a jej slová boli presne tie, ktoré som potrebovala počuť a mi dávali zmysel. Som vďačná, že som mohla byť súčasťou tohto projektu!
Ema Omastová

Klientka Nutri Masterclass

Pro mě osobně byl celý program o návratu sama k sobě. Nádherně zpracované a uchopitelné informace nejen o výživě, ale i o dalších aspektech zdraví. Každou lekcí jsem si upevňovala dosavadní znalosti a motivaci a na chvilku opustila téma výživy jako pracovní povinnost a zaměřovala se na své pocity a na své “proč”. Jednoznačně byl pro mě Masterclass investicí, ze které budu čerpat energii do konce života.
Nikola Fisková

Klientka Nutri Masterclass

Nutri Masterclass s Markét bolo moje najlepšie rozhodnutie, ktoré som pre seba mohla spraviť. Markétka je úžasný milý človek s veľkým srdcom a obrovská profesionálka vo svojom obore. Dala nám cenné a kvalitné info zo sveta výživy, ktoré si nesmierne vážim. Vďaka nej som sa naučila lepšie vnímať a poznať seba a svoje potreby, tak isto aj zlepšila vzťah k jedlu. V neposlednom rade sa mi utvrdilo to, že výživa, je to, čo milujem, a čomu sa chcem venovať ďalej. Restart Masterclass odporúčam všetkým, ktorý doteraz váhali, ale aj všetkým, ktorí riešia rôzne problémy s jedlom, a aj tím, ktorí študujú výživu. Ďakujem.
Monika Matějičková

Klientka Nutri Masterclass

Do Masterclass jsem se přihlásila s touhou vzdělat se a neudělala jsem chybu. Markéta je neuvěřitelně milý profesionál a plná pozitivní energie. Nikdy se necítíte, že pokládáte špatnou otázku, ba naopak, setkáte se s porozuměním, neustálou podporou a s velkou dávkou motivace. Celý kurz je takové nahlédnutí do svého nitra, o osobním rozvoji a cestě k lepšímu já. Odnesla jsem si spoustu cenných informací a věřím, že se k poznámkám a ke skriptům budu stále vracet. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem pro sebe mohla udělat. Moc děkuji, že jsem mohla být součástí.
Marcela Pospíšilová

Klientka Nutri Masterclass

Kromě toho, že je Markét naprostý odborník v oblasti výživy a zdravého životní stylu, jsem na celém kurzu nejvíce oceňovala její empatický a laskavý přístup. Bylo možné ptát se úplně na cokoli a atmosféra byla moc příjemná. Velkým přínosem a obohacením bylo slyšet i příběhy a názory ostatních účastnic. Program jsem si velice užila, určitě si ho budu znovu procházet, revidovat svoje PROČ a nastavovat nové cíle.
Radka Mikulová

Klientka Nutri Masterclass

Rozhodnutí přihlásit se do Masterclass bylo jedním z nejlepších, co jsem v životě udělala. Odnesla jsem si spoustu cenných a překvapivých informací, díky kterým se posouvám dále na cestě za zdravým životním stylem. Kurz je sice o výživě, ale pokrývá i ostatní oblasti, které se zdravím úzce souvisí. Markét je nejen skvělá lektorka s neuvěřitelnými znalostmi, ale také velmi inspirativní, podporující a motivující osoba. Děkuji za možnost být součástí.
Michaela Rutteová

Klientka Nutri Masterclass

Od kurzu jsem měla vysoké očekávání, které se nadmíru splnilo! Lekce pod vedením Markéty byly nesmírně obohacující a přínosem spousty informací. Markét je absolutně jedinečná žena, profesionálka s lidským přístupem. Díky Markéty jejímu přístupu jsem se cítila příjemně a nebála se na cokoliv zeptat. Děkuji za úžasných 12 týdnů, které mě opravdu posunuly nejen v oblasti výživy, ale celkově životním stylu. Na kurz budu vzpomínat jako na důležitý krok ve své životní cestě ke zdraví a vnitřní spokojenosti.
Daniela Stará

Klientka Nutri Masterclass

Do kurzu jsem šla s očekáváním, že chci víc. Víc od sebe. Neuměla jsem to více specifikovat. A přesně to jsem dostala. Díky informacím z kurzu aplikovaným do praxe se cítím lépe, mám více energie, jedu na větší výkon. Kurz byl skvěle strukturovaný.
Eva Forejtková

Klientka Nutri Masterclass

Kurz jsem si moc užila, dal mi hodně nového poznání ve všech směrech, které jsme probíraly. Myslela jsem si, že o výživě a věcech kolem vím za ty roky hodně, i když jen z laického hlediska, ale bohužel ne všechny byly správné. Po kurzu jsem vše konečně pochopila, a to právě díky tomu, že se Markét staví k problematice úplně jiným způsobem než na jaký jsme zvyklí. Vždy informace předávala do dostatečné hloubky a vysvětlila důvody, proč a jaký význam každá daná věc má. Doufám, že bude i pokračovací kurz!
Eva Sekanina

Klientka Nutri Masterclass

Dvanáct týdnů, tři měsíce, jeden kvartál, čtvrtina roku. Čeho se dá za tento časový interval dosáhnout? Třeba postavit oceánskou plachetnici. Nebo získat základy výživové gramotnosti a posunout se o další krok na cestě k sobě a ke zdravému vztahu k jídlu. Je to otázka priorit. Jaké jsou ty Vaše? Mojí prioritou bylo dozvědět se více o tom, jak správně jíst a jak na celou tuto problematiku nahlížet, proto byl pro mě kurz jasnou volbou. Všechna má očekávání se bez pochyb naplnila. Bylo mi ctí se zúčastnit. Každému, kdo se v tomto ohledu hledá, anebo se chce prostě dozvědět více, bych kurz ze srdce doporučila.
Lucie Šturmová

Klientka Nutri Masterclass

Masterclass pro mě byla cesta. Cesta, na které jsem se dozvěděla spoustu nových informací a zažila spoustu “aha“ momentů. Se znalostmi, které jsem v rámci výživy již měla, mi to všechno do sebe začalo zapadat jako puzzle. Masterclass řadím mezi mé nej investice do sebe samotné, a to jak finanční, tak zejména časové. Byly to plnohodnotně strávené večery, po kterých se mi zasteskne. Proto tajně doufám, že bude i navazující Masterclass. Především díky Markét byly lekce plné pozitivní energie, motivace a podpory. Byla radost být součástí.
Iva Krochotová

Klientka Nutri Masterclass

Masterclass pro mě znamenal obrovskou změnu a neuvěřitelný balík přehledných informací. Doteď si na Markét každý den vzpomenu. Je pro mě obrovskou inspirací a motivací, že jdu správným směrem. Markétka a celý její tým, který jsem poznala díky Masterclass a začala sledovat na sociálních sítích, poslouchat podcasty, mi pomohly otevřít oči v situacích, které by mě dříve nenapadly, že by mohly s výživou souviset. Kurz mi dal odvahu jít za svým snem. Být „jednoduše“ šťastná. Děkuji!
Simona Steigerová

Klientka Nutri Masterclass

Celé tři měsíce strávené v Masterclass programu společně s Markét naprosto předčily má očekávání. Kurz je skvěle strukturovaný, a kromě samotné výživy se dotýká i dalších oblastí životního stylu – člověk si tak připomene, jak skutečně všechno souvisí se vším, a jak se všechno vzájemně ovlivňuje. Děkuji za prostor a možnosti, které jsem v kurzu dostala. A stejně tak za veškeré informace a vůbec tu možnost, že jsem mohla být součástí. Děkuji!
Tereza Brušáková

Klientka Nutri Masterclass

Do kurzu jsem vstoupila na základě nespokojenosti se svým vztahem k jídlu, neustálými myšlenkami na něj a zaobíráním se vším až nadmíru. Byla jsem v „pasti“, hlava mi nedovolovala to změnit a měla strach. Během kurzu jsem však na základě Markéty přístupu najednou dokázala změnit mnoho věcí, a začala vnímat jasné a logické souvislosti, které jsem mohla zařadit do svého každodenního života. Zjistila jsem, že „to“ funguje – je mi lépe, nejsou strachy, nejsou neustálé myšlenky na jídlo, je více energie, elánu, prostě je tu život a je vyřešeno = je tu ta SVOBODA. Tímto bych chtěla Markétě za vše moc poděkovat. Její přímá podpora byla celou dobu cítit. Otevřela mi nejenom téma týkající se výživy, ale také celého života.
Eva Bělohlávková

Klientka Nutri Masterclass

Nutri Masterclass byl to ONO, co jsem ve správný čas nejvíce potřebovala. Doporučila bych ho? Stoprocentně. Je něco, co bych vytkla? Snad jen to, že skončil. Čím více se blížila poslední hodina, tím více jsem chtěla pokračování. Pokud do kurzu vstoupíte s otevřenou myslí a srdcem, nemůžete najít nic jiného než odpovědi na vše, co potřebujete, ujištění, nasměrování, nespočet kvalitních zdrojů a informací – nejen o výživě jako takové. A v neposlední (první) řadě – Markét, která je vždy usměvavá a cítíte se s ní jako s důvěrnou kamarádkou, která vám opravdu ze srdce pomůže. Děkuju, že jsem mohla být součástí!
Lucie Klimovičová

Klientka Nutri Masterclass

Do Nutri Masterclass som sa prihlásila na poslednú chvíľu a tak trochu intuitívne. Už dlhšiu dobu som rozmýšľala, že potrebujem pomôcť s nastavením ohľadom výživy. Informácií je veľa a vyhodnotiť, čo je správne, je náročné. Ďakujem sama sebe za túto intuíciu a za to, že som do toho šla. Táto investícia do mňa za to úplne stála. Bolo to skvelých 12 týždňov a ja verím v ďalšie pokračovanie – lebo čím viac viem, tým viac ešte chcem vedieť. Markét, si skvelá v tom, čo robíš a bolo mi cťou.
Simona Sabolová

Klientka Nutri Masterclass

Nutri Masterclass naprosto předčil má očekávání. Hledala jsem informace o výživě, ale našla díky němu mnohem víc – sebe samu. Ze znalostí programu budu čerpat pro sebe i svoji rodinu celý život. Markéta je ohromná profesionálka a inspirace pro všechny ženy. Žádná otázka pro ni není špatně, všechny informace dokáže vysvětlit lehce a srozumitelně, s úsměvem a dobrou náladou. Děkuji, že jsem mohla být součástí. Pevně doufám v pokračování!
Lenka Fowle

Klientka Nutri Masterclass

Do Nutri MasterClass jsem šla plná přesvědčení, že se ve výživě dobře orientuji. Již během prvních lekcí jsem ale pochopila, že to tak není. Pod Markétiným vedením jsem se dostala na kompletně odlišný stupeň vnímání výživy a pochopila, proč výživa = zdraví. Markéta není jen výživový specialista, je také úžasně empatický člověk s neskutečnými znalostmi v mnoha oblastech, které se do výživy prolínají, a umí je také ve správný okamžik použít. Kurz zcela předčil má očekávání.
Michaela Kormanak

Klientka Nutri Masterclass

Do Masterclass jsem se přihlásila, abych se lépe zorientovala v problematice výživy a prohloubila tak své znalosti. Kurz mi však předal mnohem víc, než jsem od něj očekávala. Koncept kurzu není jen o výživě, ale také o důležitosti v oblasti spánku, stresu, time managementu, nastavení mindsetu a srovnání si priorit. Markéty přístup byl naprosto profesionální a přátelský, díky čemuž se nikdy nemusíte bát na nic zeptat. Prostředí, které se v kurzu utvoří, je naprosto bezpečné a vždy se vám dostaví precizní odpovědi.
Kristýna Horská

Klientka Nutri Masterclass

Chtěla bych vyzdvihnout Markéty naprosto profesionální a proklientský přístup – ať už se jednalo o probíraná témata, bezpečný prostor pro sdílení nebo kladení otázek. Dále její ochotu vždy precizně zodpovědět položené dotazy, péči o nás a naše pocity a zároveň to, že setkání se ukončilo, až když vše bylo zodpovězeno, ne podle hodinek. To vše je přesně to, proč spolupráce s Markét je jedinečná a já se těším na naši další.
Kateřina Potůčková

Klientka Nutri Masterclass

Účast v Masterclass bylo jedno z mých nejlepších životních rozhodnutí. Kurz mi pomohl uchopit výživu ze zcela jiné perspektivy než doposud, utužil mé znalosti a vyvrátil mnoho výživových stereotypů a omylů. Celý koncept má přesah i do dalších oblastí, díky čemuž dojde k přenastavení mindsetu, srovnání si priorit a velkému osobnímu rozvoji. Markétka je opravdovým profesionálem a velmi inteligentní bytostí s empatickým přístupem plným porozumění. Nemohu být více šťastná a vděčná, že jsem měla možnost být pod jejím vedením.
Klára Beranová

Klientka Nutri Masterclass

Bylo mi obrovskou ctí být účastníkem Restart Masterclass. Byly to tři měsíce, během kterých jsem poznala sama sebe a které mi otevřely oči. Masterclass mi dal přesně to, co jsem potřebovala – spoustu informací z oblasti nejen výživy, ale i sportu, spánku, stresu, emocí, time managementu, ženské cykličnosti a mnoho dalšího. Markét je tou nejlepší učitelkou. Vše podává velmi jednoduše, srozumitelně a přiměje člověka jít až do hloubky problému. Kurz byl jednou z mých nejlepších životních investic do sebe, do svého zdraví. Nemůžu být vděčnější za možnost učit se od tak inspirující ženy, jakou Markéta je.
Klára Trtíková

Klientka Nutri Masterclass

Nutri Masterclass pro mě byl prostředkem k objevení nových informací v oblasti výživy, ale především taky k upevnění si skutečně funkčních základů. Kurz jsem taky vnímala jako příležitost k propojení se s Markét, jakožto mým největším vzorem v oblasti nutričního světa. Získala jsem nespočet informací a praktických technik, které se dají ihned aplikovat. Objevila jsem ještě větší potenciál výživy a pochopila, jak moc je náš vztah k jídlu důležitý! Markét umí nejen skvěle informace předávat, ale také nabízí bezpečný prostor, ve kterém se můžete zeptat na cokoliv. Moc děkuji!
Simona Žišková

Klientka Nutri Masterclass

Od Masterclass s Markétou jsem měla obrovská očekávání. Celý koncept mě nadchl. Složení celé skupiny bylo úžasné – tolik inspirativních žen a jejich aktivní zapojení do každotýdenní problematiky! Jsem vděčná každé z nich za skvěle otázky a za upřímné sdílení svých zkušeností. A jsem neskutečně vděčná za to, že jsem mohla poznat Markétu! Absolutně profesionální, laskavá, milá, vždy usměvavá a pozitivní osobnost, která má vždy na jakoukoliv otázku ihned odpověď bez jediného zaváhání. Tolik informaci, které jen utvrdily, jak všechno souvisí se vším. Opravdu si této tříměsíční jízdy vážím. Děkuji!
Erika McGregor

Klientka Nutri Masterclass

Účastnit se Masterclass byl nejlepší možný začátek mé cesty za studiem výživy. Neznamenalo to pro mě „pouhé“ vzdělávání, ale setkání s jednou z nejvyhledávanějších výživářek na naší scéně, splněný sen, urovnání priorit a sebepoznání. Kurz pokryl nejen oblast výživy, ale i úzce související oblasti jako sport, spánek, stress a time management, což je další aspekt, který mluví za vysokou kvalitu Markétina vzdělávání. S filozofií MG COACHING® souzním od samotného vzniku a bylo mi ctí být součástí tohoto projektu.
Tereza Papežová

Klientka Nutri Masterclass

Tři měsíce Masterclass programu v podání Markéty jsou přívalem pozitivní energie a spousty odpovědí na otázky, které ani nemusíte vyslovit, protože její slova člověku otevírají spoustu témat, která si dříve neuvědomoval. Markétina laskavost a pokora se odráží v celém programu, dokáže navést správným směrem. Člověk díky ní jde konečně směrem, který dlouho hledal, tím, který je pro něj přirozený a dává mu svobodu. Jednoznačně je to jedna z nejlepších věcí, co jsem pro sebe kdy udělala. Jsem Markétě nesmírně vděčná a děkuji.
Veronika Koppová

Klientka Nutri Masterclass

Do Masterclass jsem šla s tím, že základy ohledně výživy mám a do svého života je již zařazuji. Během programu pod vedením Markét jsem se ale i přesto dozvěděla zcela nové, nepopsatelně důležité informace, které u mě vedly v několika oblastech k uvědomění a otevření dalších témat. Hloubka a propojení, do kterého Markét v každém z tématu šla, byla zásadní. Po absolvování kurzu jsem začala na spoustu věcí nahlížet úplně jiným způsobem, pro mé tělo, mysl a spokojenost v životě lepším. Děkuji že jsem mohla být součástí tak skvělého programu.
Natálie Fišerová

Klientka Nutri Masterclass

Prihlásenie do Nutri Masterclass bolo určite jedno z najlepších rozhodnutí, ktoré som mohla urobiť. Celý kurz mi poskytol nový uhol pohľadu na seba samú, výživu a šport a pomohol tak zmeniť moje myslenie. Je to investícia, z ktorej budem čerpať už celý život a nikto mi ju nevezme. Markét je skvelá osoba, ktorá ma vždy pozorne vypočula a jej slová boli presne tie, ktoré som potrebovala počuť a mi dávali zmysel. Som vďačná, že som mohla byť súčasťou tohto projektu!
Ema Omastová

Klientka Nutri Masterclass

Pro mě osobně byl celý program o návratu sama k sobě. Nádherně zpracované a uchopitelné informace nejen o výživě, ale i o dalších aspektech zdraví. Každou lekcí jsem si upevňovala dosavadní znalosti a motivaci a na chvilku opustila téma výživy jako pracovní povinnost a zaměřovala se na své pocity a na své “proč”. Jednoznačně byl pro mě Masterclass investicí, ze které budu čerpat energii do konce života.
Nikola Fisková

Klientka Nutri Masterclass

Nutri Masterclass s Markét bolo moje najlepšie rozhodnutie, ktoré som pre seba mohla spraviť. Markétka je úžasný milý človek s veľkým srdcom a obrovská profesionálka vo svojom obore. Dala nám cenné a kvalitné info zo sveta výživy, ktoré si nesmierne vážim. Vďaka nej som sa naučila lepšie vnímať a poznať seba a svoje potreby, tak isto aj zlepšila vzťah k jedlu. V neposlednom rade sa mi utvrdilo to, že výživa, je to, čo milujem, a čomu sa chcem venovať ďalej. Restart Masterclass odporúčam všetkým, ktorý doteraz váhali, ale aj všetkým, ktorí riešia rôzne problémy s jedlom, a aj tím, ktorí študujú výživu. Ďakujem.
Monika Matějičková

Klientka Nutri Masterclass

Do Masterclass jsem se přihlásila s touhou vzdělat se a neudělala jsem chybu. Markéta je neuvěřitelně milý profesionál a plná pozitivní energie. Nikdy se necítíte, že pokládáte špatnou otázku, ba naopak, setkáte se s porozuměním, neustálou podporou a s velkou dávkou motivace. Celý kurz je takové nahlédnutí do svého nitra, o osobním rozvoji a cestě k lepšímu já. Odnesla jsem si spoustu cenných informací a věřím, že se k poznámkám a ke skriptům budu stále vracet. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem pro sebe mohla udělat. Moc děkuji, že jsem mohla být součástí.
Marcela Pospíšilová

Klientka Nutri Masterclass

Kromě toho, že je Markét naprostý odborník v oblasti výživy a zdravého životní stylu, jsem na celém kurzu nejvíce oceňovala její empatický a laskavý přístup. Bylo možné ptát se úplně na cokoli a atmosféra byla moc příjemná. Velkým přínosem a obohacením bylo slyšet i příběhy a názory ostatních účastnic. Program jsem si velice užila, určitě si ho budu znovu procházet, revidovat svoje PROČ a nastavovat nové cíle.
Radka Mikulová

Klientka Nutri Masterclass

Rozhodnutí přihlásit se do Masterclass bylo jedním z nejlepších, co jsem v životě udělala. Odnesla jsem si spoustu cenných a překvapivých informací, díky kterým se posouvám dále na cestě za zdravým životním stylem. Kurz je sice o výživě, ale pokrývá i ostatní oblasti, které se zdravím úzce souvisí. Markét je nejen skvělá lektorka s neuvěřitelnými znalostmi, ale také velmi inspirativní, podporující a motivující osoba. Děkuji za možnost být součástí.
Michaela Rutteová

Klientka Nutri Masterclass

Od kurzu jsem měla vysoké očekávání, které se nadmíru splnilo! Lekce pod vedením Markéty byly nesmírně obohacující a přínosem spousty informací. Markét je absolutně jedinečná žena, profesionálka s lidským přístupem. Díky Markéty jejímu přístupu jsem se cítila příjemně a nebála se na cokoliv zeptat. Děkuji za úžasných 12 týdnů, které mě opravdu posunuly nejen v oblasti výživy, ale celkově životním stylu. Na kurz budu vzpomínat jako na důležitý krok ve své životní cestě ke zdraví a vnitřní spokojenosti.
Daniela Stará

Klientka Nutri Masterclass

Do kurzu jsem šla s očekáváním, že chci víc. Víc od sebe. Neuměla jsem to více specifikovat. A přesně to jsem dostala. Díky informacím z kurzu aplikovaným do praxe se cítím lépe, mám více energie, jedu na větší výkon. Kurz byl skvěle strukturovaný.
Eva Forejtková

Klientka Nutri Masterclass

Kurz jsem si moc užila, dal mi hodně nového poznání ve všech směrech, které jsme probíraly. Myslela jsem si, že o výživě a věcech kolem vím za ty roky hodně, i když jen z laického hlediska, ale bohužel ne všechny byly správné. Po kurzu jsem vše konečně pochopila, a to právě díky tomu, že se Markét staví k problematice úplně jiným způsobem než na jaký jsme zvyklí. Vždy informace předávala do dostatečné hloubky a vysvětlila důvody, proč a jaký význam každá daná věc má. Doufám, že bude i pokračovací kurz!
Eva Sekanina

Klientka Nutri Masterclass

Dvanáct týdnů, tři měsíce, jeden kvartál, čtvrtina roku. Čeho se dá za tento časový interval dosáhnout? Třeba postavit oceánskou plachetnici. Nebo získat základy výživové gramotnosti a posunout se o další krok na cestě k sobě a ke zdravému vztahu k jídlu. Je to otázka priorit. Jaké jsou ty Vaše? Mojí prioritou bylo dozvědět se více o tom, jak správně jíst a jak na celou tuto problematiku nahlížet, proto byl pro mě kurz jasnou volbou. Všechna má očekávání se bez pochyb naplnila. Bylo mi ctí se zúčastnit. Každému, kdo se v tomto ohledu hledá, anebo se chce prostě dozvědět více, bych kurz ze srdce doporučila.
Lucie Šturmová

Klientka Nutri Masterclass

Masterclass pro mě byla cesta. Cesta, na které jsem se dozvěděla spoustu nových informací a zažila spoustu “aha“ momentů. Se znalostmi, které jsem v rámci výživy již měla, mi to všechno do sebe začalo zapadat jako puzzle. Masterclass řadím mezi mé nej investice do sebe samotné, a to jak finanční, tak zejména časové. Byly to plnohodnotně strávené večery, po kterých se mi zasteskne. Proto tajně doufám, že bude i navazující Masterclass. Především díky Markét byly lekce plné pozitivní energie, motivace a podpory. Byla radost být součástí.
Iva Krochotová

Klientka Nutri Masterclass

Masterclass pro mě znamenal obrovskou změnu a neuvěřitelný balík přehledných informací. Doteď si na Markét každý den vzpomenu. Je pro mě obrovskou inspirací a motivací, že jdu správným směrem. Markétka a celý její tým, který jsem poznala díky Masterclass a začala sledovat na sociálních sítích, poslouchat podcasty, mi pomohly otevřít oči v situacích, které by mě dříve nenapadly, že by mohly s výživou souviset. Kurz mi dal odvahu jít za svým snem. Být „jednoduše“ šťastná. Děkuji!
Simona Steigerová

Klientka Nutri Masterclass

Celé tři měsíce strávené v Masterclass programu společně s Markét naprosto předčily má očekávání. Kurz je skvěle strukturovaný, a kromě samotné výživy se dotýká i dalších oblastí životního stylu – člověk si tak připomene, jak skutečně všechno souvisí se vším, a jak se všechno vzájemně ovlivňuje. Děkuji za prostor a možnosti, které jsem v kurzu dostala. A stejně tak za veškeré informace a vůbec tu možnost, že jsem mohla být součástí. Děkuji!
Tereza Brušáková

Klientka Nutri Masterclass

Do kurzu jsem vstoupila na základě nespokojenosti se svým vztahem k jídlu, neustálými myšlenkami na něj a zaobíráním se vším až nadmíru. Byla jsem v „pasti“, hlava mi nedovolovala to změnit a měla strach. Během kurzu jsem však na základě Markéty přístupu najednou dokázala změnit mnoho věcí, a začala vnímat jasné a logické souvislosti, které jsem mohla zařadit do svého každodenního života. Zjistila jsem, že „to“ funguje – je mi lépe, nejsou strachy, nejsou neustálé myšlenky na jídlo, je více energie, elánu, prostě je tu život a je vyřešeno = je tu ta SVOBODA. Tímto bych chtěla Markétě za vše moc poděkovat. Její přímá podpora byla celou dobu cítit. Otevřela mi nejenom téma týkající se výživy, ale také celého života.
Eva Bělohlávková

Klientka Nutri Masterclass

Nutri Masterclass byl to ONO, co jsem ve správný čas nejvíce potřebovala. Doporučila bych ho? Stoprocentně. Je něco, co bych vytkla? Snad jen to, že skončil. Čím více se blížila poslední hodina, tím více jsem chtěla pokračování. Pokud do kurzu vstoupíte s otevřenou myslí a srdcem, nemůžete najít nic jiného než odpovědi na vše, co potřebujete, ujištění, nasměrování, nespočet kvalitních zdrojů a informací – nejen o výživě jako takové. A v neposlední (první) řadě – Markét, která je vždy usměvavá a cítíte se s ní jako s důvěrnou kamarádkou, která vám opravdu ze srdce pomůže. Děkuju, že jsem mohla být součástí!
Lucie Klimovičová

Klientka Nutri Masterclass

Do Nutri Masterclass som sa prihlásila na poslednú chvíľu a tak trochu intuitívne. Už dlhšiu dobu som rozmýšľala, že potrebujem pomôcť s nastavením ohľadom výživy. Informácií je veľa a vyhodnotiť, čo je správne, je náročné. Ďakujem sama sebe za túto intuíciu a za to, že som do toho šla. Táto investícia do mňa za to úplne stála. Bolo to skvelých 12 týždňov a ja verím v ďalšie pokračovanie – lebo čím viac viem, tým viac ešte chcem vedieť. Markét, si skvelá v tom, čo robíš a bolo mi cťou.
Simona Sabolová

Klientka Nutri Masterclass

SPOJTE SE S NÁMI SKRZE NUTRI MASTERCLASS