Má filozofie

Nevěřím v extrémy, zázračné diety a výživové výstřelky. Věřím v přirozenost stravování, individualitu, opravdové jídlo a především pak v to, že správná výživa má neskutečný potenciál, a že je jen na nás, nakolik budeme jejích benefitů využívat ku svému prospěchu. Zastávám názor, že jíst a žít zdravě není pouze o tom, co a v jakém množství máme na svém talíři, ale především o tom, jak všechny aspekty životosprávy přetvoříme k finálnímu obrazu dokonalosti, který se stane naším standardem. Základním pilířem pro mě proto vždy byla, je a za všech okolností bude kvalita – nejenom v samotném jídle, ale také v přístupu k němu.

Protože vím, že kvalitně odvedená práce musí stát na nezlomných pilířích, zaštítila jsem svou filozofii, know-how a unikátní nutriční postupy výživového poradenství opírající se o zahraniční metody a o své studium na prestižních nutričních institucích pod mezinárodní ochrannou známku MG COACHING®. Její úspěšnost je potvrzena nadmíru pozitivními výsledky dnes již stovek spokojených klientů od běžné klientely přes olympijské sportovce až po královskou rodinu.

Přístup, znalosti a metodika prolínající se do standardů MG COACHING® představuje splněnou vizi o ucelení přístupu, po kterém bych na začátku své cesty v roli klienta sama pátrala a který mi tenkrát ve světě výživy chyběl. Dnes je mi potěšením stát na druhé straně a spolu se svým týmem tuto filozofii nejenom předávat, ale především ji žít každou částí svého já.

Pro své klienty chceme ty nejlepší výsledky, a proto začínáme od nejlepších podmínek. Každá jedna spolupráce je založena na komplexním a interdisciplinárním přístupu, progresivitě, racionalitě a efektivitě. V dnešním světě není jednoduché zjistit, co to vlastně znamená „jíst správně“. Není to ale nemožné a já i můj tým jsme tu od toho, abychom s Vámi tuto odpověď našli. Skrývá se nejenom v plnohodnotné a vyvážené stravě, ale též ve zdravém vztahu k jídlu, psychické pohodě a potenciálu žít svůj život na maximum. Proto je mou prioritou naučit Vás poslouchat své tělo, porozumět jeho potřebám, chtít pro sebe jen to nejlepší a najít odpověď na míru ušitou Vašim potřebám a cílům.

Spolupráce se zakládá na bázi koučingu a intenzivním mentoringu. Je o oboustranné důvěře, sdílení, naslouchání, hledání a navigování. Je o tom, aby na základě Vašich fyzických, psychických i emocionálních potřeb utvářela základ šťastného a zdravého života plného radosti, (sebe)lásky a rovnováhy. Je o cestě k úspěchu. Bez extrémů, zato s výsledky.

Je čas najít odpověď. Jsme tu pro Vás.