Life update: z Miami zpátky v ČR

Věděli jste, že denně uděláme přibližně 35 tisíc rozhodnutí? Uff. To je dost. Nepatrných, nepodstatných, běžných, ale i těch zásadně důležitých. A někdy i malé rozhodnutí představuje velký krok. Obzvlášť, když se sčítají. 
A co tím chci říct? V sílu rozhodnutí věřím. Opravdu silně. A proto je podnikám nejen v životě, ve výživě, ale i v newsletteru. Ano, a to i na pozadí toho, který čtete a který můžete už dobré tři roky odebírat. Vždycky odcházel ze schránky MG COACHING®. Dneska poprvé ne.


Když jsem se v druhé polovině roku 2021 rozhodla, že “chci newsletter”, upřímně jsem tenkrát pořádně ani nevěděla, co od něj vlastně očekávám. Jakou roli má v mozaice všech mých projektů – mezi nutričním jádrem práce, oběma firmami a koncepty, produktovou sekcí, veřejnou tvorbou, klienty, knihami, podcasty, pracovními projekty, online i offline světem a tehdy stále pevně přítomných akademických povinností – vlastně mít. Dneska vím. 

A protože taky moc dobře vím, jaké další kroky mě (a nás v all thing MG týmu) následující roky čekají, došla jsem k tomu, že má newsletter začít odcházet z mého jména, mého pera a mých myšlenek. Abyste to všechno, a mnohem víc, slyšeli ode mě. Byli blíž. A já vám.

Přestože umím přemýšlet extrémně strategicky a racionálně, taky nade vše ctím sílu intuice. 

(*ano, teď to přijde, moje milovaná fráze “všechno souvisí se vším”… ale věděli jste, že právě spojení trojkombinace racio + intuice + emoce je základní premisa funkčního intuitivního stravování?) A ta praví, abych svůj tradiční popříletový life update místo dříve vedených rozhovorů vůbec poprvé napsala sama. 

Nechám to #short & #sweet. Překvapím někoho, když jen ve zkratce shrnu, že se poslední měsíce nesly ve znamení “výživa, výživa a výživa”? Já vím, jak jinak. V USA, v posledním full-time RDN roce. S extra příměsí amerického vzduchu – koncem dubna jsem totiž ukončila svůj poslední klinický semestr na fakultě v Miami. Měsíce to byly náročné, vyzývavé a dlouhé, ale také plné krásných nezapomenutelných highlightů: kromě floridských povinností v čele s nezapomenutelnou a nutri-životně měnící konferencí International Conference on Eating Disorders v New York City. Mimo to plné dálkové práce na rozšiřování nutričního týmu, upgradu nutričních spoluprací, spuštění a nepřetržité vize “dělat maximum pro to, abych to nejlepší mohla přinést zpátky do ČR”A teď chvilka radikální upřímnosti. Život mezi dvěma lokacemimožná zní jako (americký) sen. Až na to, že vůbec. Prakticky vzato to totiž znamená, že máte sice dva domovy, ale nikde nejste stoprocentně “doma”. Do ČR jsem se ale aktuálně, stejně jako předchozí roky, vrátila na celé léto až do konce srpna. Na období srpen – prosinec se do USA vracím vůbec naposledy, a to kvůli RDN boarding exams. Yay. We’re done here.🎓✔️
Pokud vás neminul předchozí newsletter, pravděpodobně jste zaregistrovali informaci o nově vypsaném Masterclass kurzu pod mým vedením. Ten byl do několika hodin beznadějně naplněný a kapacity jsou tedy již plné. (Za tuhle důvěru a vložený záměr z celého srdce děkuji!). Můžete se ale přihlásit na waitlist k budoucím termínům.
A mezitím si nabídněte třeba #nutritea💅🏻. Výhoda? Nikdy vám nevystydne a vy se dostanete k obsahu, které jiné sítě nevidí🌝. Například, kde sehnat ten nejlepší třešňový/višňový koncentrát a jak z něj udělat zbraň sportovní výživy. A mnooohem víc! 

description